дивчинка• 05 июля 2024

Как помочь волосам?

После моря потеряли наверное краситель, наполнитель, и топорщатся в разные стороны, а у меня боб каре, мне надо чтоб они укладывались. Сегодня покрасилась, вроде лучше, но из ухода, что посоветуете на экстра мегафон увлажнение?
Mede• 05 июля 2024
Маски з кератином
Dasik_• 05 июля 2024
Для освітленого волосся, легкого, що стирчить у всі сторони, мені дуже подобаються ці 2 маски.
Склад відмінний, добре працюють не просто на візуал, а й ’наповнюють’ волосину.
Я роблю 1-2 рази на тиждень, якщо є час, можна під рушник і тепло, тоді ефект взагалі шикарний.
OneTimeUser• 05 июля 2024
Ответ дляDasik_
Мені теж цього виробника дуже подобаються. Але я колись купила велику банку.. а ефекту такого нема Не знаю, чи це підробка була. Чи вони для ’заманухи’ в пакетики щось краще розливають ))
Dasik_• 05 июля 2024
Ответ дляOneTimeUser
Можливо, я пробники беру, раз на тиждень роблю.
А взагалі стикалася з таким, що пробники супер, а повнорозмір - ні.