Света С Приветом• 21 ноября в 11:08
Спір на роботі, кому хуже/важче дітям школьникам чи молоді, що сидить вдома
Мій син 4й клас на онлайн навчанні, в школу не виходить, не маємо укриття. Зараз ще і світло вимикають по 7 годин, ввечері в одній кімнаті під лампою робимо уроки. Постійні тривоги вже місяць бо дрони кружляють і день і вночі. Що це за дитинство?
Цю тему завела на роботі, і на мени налетіли мами вже дорослих дітей 25-30 років, що молодість проходить, а вони ховаються від ТЦК і вимушені сидіти безвилазно. А мої проблеми, то фігня...
Ви як думаєте?
Ms. Доброта• 21 ноября в 11:11
Думаю що школярам важче, бо вони не в змозі самі вирішити свою долю і поїхати з цього жаху.А дорослим тим ніхто не заважав оцінити ситуацію і виїхати в перший рік війни.Вони зробили свій вибір самі.
Свезло так свезло• 21 ноября в 11:12
Всем плохо , но детям можно организовать и частную школу и секции и станцию купить , а на мужиков сафари круглые сутки только выезжать или оформлять что-то
Ms. Доброта• 21 ноября в 11:12
Ответ дляРаздражевская
25 летним хуже
Чим їм гірше?В них є закінчена освіта, професія голова на плечах.А що залишилось дітям школярам?Освіта в темряві і уроки в укриттях?
Зате у іхніх дітей було дитинство.
А ховатись/не ховатись - це вже вибір.
Зрозуміло, що кожна мама хвилюється за свою дитину. Але у вашої дитини психіка тільки формується (під час війни) і важко пояснювати те, що відбувається в країні. А їхні дорослі діти вже свідомі - самі все розуміють
А ховатись/не ховатись - це вже вибір.
Раздражевская• 21 ноября в 11:13
Ответ дляMs. Доброта
вопросы к автору - она как взрослый отвечает за ребенка
Эт вернячОк• 21 ноября в 11:14
Ответ дляMilkis
Зате у іхніх дітей було дитинство.
А ховатись/не ховатись - це вже вибір.
Типа пожил в детстве нормально и хватит? Странная логика.
Ребенка как минимум можно вывезти, и у него будет нормальное детство.
успокойте_Меня• 21 ноября в 11:14
В дитинстві посидіти вдома не проблема, навпаки класно в школу не треба ходити, на холод іти.
А от молодим любям важче, бо і жити треба, і гроші треба, і переховуєшся вдома ніби бандіт.
Пасти Ла• 21 ноября в 11:15
В 90-е в Одессе были веерные отключения электричества. Сидели при свечках, играли в карты и вообще не парились. Потому что знали, что родители накормят и порешают все проблемы. А сейчас дети в 99% в телефонах и им без проблем себя развлечь.
Молодежь жалко. Им надо гулять, тусить, чудить, а тут все время старые ж.пы со своим «не на часі» или «иди сдохни, это твой долг».
Ms. Доброта• 21 ноября в 11:14
Ответ дляMilkis
Зате у іхніх дітей було дитинство.
А ховатись/не ховатись - це вже вибір.
В нашому суспільстві це ніхто не враховує, навіть місце дитині в транспорті ніхто не надасть.Нехай далі жаліють здоровенних бугаїв, які проспали десь свої можливості.
Відповів всім• 21 ноября в 11:15
Ответ дляMs. Доброта
Каким образом при закрытых границах они должны были выехать? Не все имеют нужных знакомых, десятки тыс $, либо до такой степени отчаянность, чтоб пробовать пробраться нелегальными путями
Эт вернячОк• 21 ноября в 11:15
Ответ дляMs. Доброта
Вас тогда тоже не жалко, по вашей логике.
Любовь Калистратовна• 21 ноября в 11:15
З точки зору науки механізмів для справляння зі стресом у дітей менше, і це доказово.
Тому дітям складніше однозначно.
Дорослий усвідомлює, що відбувається , робить вибір, може звернутися за медичною допомогою, підтримкою, може аналізувати себе і т.д.
Тому дітям складніше однозначно.
Ms. Доброта• 21 ноября в 11:15
Ответ дляВідповів всім
В перші місяці всі хто хотів виїхав, навіть безкоштовно.
Ответ дляЭт вернячОк
Не пожив. Я про те, що формується психіка і які можуть бути наслідки для здоровя ментального (психічні розлади і хвороби). Це закладається в дитинстві.
Ms. Доброта• 21 ноября в 11:19
Ответ дляЭт вернячОк
Мова наче про чоловіків?Чи кого ще ТЦК відловлює?І мене не потрібно жаліти.
Відповів всім• 21 ноября в 11:16
Ответ дляMs. Доброта
С толку с того образования и профессии, если они из дома выйти не могут
С таким же успехом можно сказать, что у детей есть возможность частных репетиторов и кружков
Эт вернячОк• 21 ноября в 11:16
Ответ дляMilkis
Повторюсь, ребенка можно хоть сейчас вывезти. И будет нормальное детство.
Відповів всім• 21 ноября в 11:18
Ответ дляMs. Доброта
Ой, начинается 🤦🏻♀️