Спел песню Круга...
oliaoliaolia• 06 июля 2024
Ответ дляnutty
паРаша заплатила, видимо
Він русофіл, хоча типу на початку війни, говорили, що він проти війни. Він друг того чувака на мотоциклі, що в Днр світився і з Путіним дружить, забула ім´я, якісь Вовки на мотоциклах.
Єдине, що радує, що у свому порно кліпі поімєл і спозорив росіянок...
промокашка• 06 июля 2024
Ответ дляoliaoliaolia
Та наче писали ж що Украіну підтримує і наче з прапором нашим виступав ? Старість , хайпує вже як може
Ответ дляoliaoliaolia
Да, фашисты своих будут поддерживать всегда