Рву и мечу• 06 июля 2024

Дуже погано без чоловіка, прямо жити не можу. Як вгамуватись?

Дуже сподобався, ми близько знайомі, але як товариші.
Мені погано, прямо сушить душу без нього. Думаю постійно, все немиле без нього. Але переступити межу не можу, якщо він відмовить, то буде незручно бачити його.
Так погано, закохалась як дурна. Чекаю від нього повідомлення, але так нічого і не отримала.
Подруги кажуть написати, а я не хочу нав‘язуватись
Дуже погано
Кофе в лобби• 06 июля 2024
Другого ищите

Викликаю на дебати• 06 июля 2024
Ну вы можете написать, пригласить кофе выпить, не обязательно ж его в мужья сразу звать.
Шаманю второпях• 06 июля 2024
Это вы сами себе придумали, успокойтесь
Инеш• 06 июля 2024
Це поганий признак, говорить про залежність. Краще не треба він вам
автор Рву и мечу • 06 июля 2024
Ответ дляВикликаю на дебати
Я йому казала про свої почуття
Викликаю на дебати• 06 июля 2024
Ответ дляРву и мечу
Я йому казала про свої почуття
Упс… а он вообще ничего не ответил?
Пенек Возмездия• 06 июля 2024
Это называется, недотрах) Ищите другого или купите вибратор на крайняк

Шукаю трусики• 06 июля 2024
Ответ дляРву и мечу
Я йому казала про свої почуття
А он что ответил?
Сама не знаю• 06 июля 2024
Ответ дляРву и мечу
Я йому казала про свої почуття
Зря
автор Рву и мечу • 06 июля 2024
Ответ дляВикликаю на дебати
Упс… а он вообще ничего не ответил?
Сказав, що я йому подобаюсь
Электричка• 06 июля 2024
Ответ дляРву и мечу
Я йому казала про свої почуття
О, діла ваші не дуже. Він би відразу ухопився за ці слова, якби ви хоч трохи його сексуально приваблювали. Мужик повинен жінку хотіти фізично, тільки тоді будуть стосунки.
Можете забувати, що він буде з вами.
Электричка• 06 июля 2024
Ответ дляРву и мечу
Сказав, що я йому подобаюсь
Ну, щоб не розчаровувати вас, не робити боляче різко. Хоче , щоб самі додумались, що не приваблюєте. Скільки йому років? Одружений?
redis-247e• 06 июля 2024
Ответ дляИнеш
согласна
автор Рву и мечу • 06 июля 2024
Ответ дляЭлектричка
Ні
Электричка• 06 июля 2024
Ответ дляРву и мечу
Ні
Ну, раз сам і не з ким, і на вас не клюнув, то дуже погано для вас. Одинак, вряд чи відмовиться від такої пропозиції з кимось гарно провести час. Це в нього не стоїть на вас, і ви йому ніяк не приваблива , ні в якому плані. Просто вічливий, от і по хорошему до вас, щоб у вас кришу не зносило від його слів відмови, і що не до смаку, як жінка.
Трактор Віка• 06 июля 2024
Так , автор расскажите кто вы и он по гороскопу? И в год кого родились?
Трактор Віка• 06 июля 2024
Ответ дляРву и мечу
Я йому казала про свої почуття
Ого, ото вы зря
MacOS-ница• 06 июля 2024
о, мужчины таких ,как вы, боятся.
про почуття казала... они такое не любят.
вежливо ответил, что нравитесь и на этом всё.
вы сделали все возможное и невозможное.
теперь его ход.
если никаких телодвижений с его стороны -испаритесь и не унижайтесь, ибо толку не будет.
автор Рву и мечу • 06 июля 2024
Ответ дляMacOS-ница
о, мужчины таких ,как вы, боятся.
вы сделали все возможное и невозможное.
теперь его ход.
Вы правы

Пупуговка• 06 июля 2024
Таке буває,але краще першою не проявляти свої почуття.Я тоже так спалила,але зрозуміла і пішла в туман.
Була закохана
Миссис Буркул• 06 июля 2024
Просто вгамуйтеся. Ви сама ставите себе в дурне становище! Як це не можу жити? Ви ж до нього жили? Що за маячня, Ви серйозно?