Жерица ночи• сегодня в 01:25
Киев, поволнуемся? Какая ночь ждет? Как думаете
Инфотуфелька• сегодня в 12:28
Ответ дляДжем Шакіри
фото
Ви даєте скрін новини по сьогоднішньому обстрілу, а відповідали вище на коментар дівчини, яка писала про загиблих в сховищі взагалі в інший день. Там дійсно загинуло 11 людей і ніхто цю інформацію не приховував.
из_под_тишка• сегодня в 12:28
Ответ дляДжем Шакіри
зато у нас есть потужный потужник который на своих плечах мир вертит
вертит, но не на плечах
из_под_тишка• сегодня в 12:29
Ответ дляКидстаффовна
как при таком колличечтве ракет всего один погибший?
это тот, кого нашли. Многих могут и не найти(((
Злива інформації• сегодня в 14:03
Ответ дляЖерица ночи
В телеграмм канале пишут про одного, я тоже видела
Сьогодні? Чи в той день, коли в нижні поверхи будинку попала ракета?
Злива інформації• сегодня в 14:05
Ответ дляДжем Шакіри
фото
Так мова йшла не про сьогодні. А коли ракета в підвалі/сховищі монолітну плиту пробила в загинуло 11 людей
Эта_Шикарна)• сегодня в 17:45
В укритті була із сином. Посеред ночі був скандал, як раз під вибухи дві бухі жінки прийшли, шось їм нудно було