Білка в колесі• 08 июля 2024
Дзеркало з підсвіткою
Доброї ночі.
У кого в ванній дзеркало з лед-підсвіткою (такого плану як на фото), чи не сліпить ця підсвітка очі?
Гомосноб• 08 июля 2024
У меня прямоугольное.
Отличное.
Ничего не слепит. Если только оно включено, а общий свет выключен, то вообще полутьма
Отличное.
Шалена красуня• 08 июля 2024
Не знаю як саме це, в мене портативне берер, такого гівна і розводу я ще не бачила)) там підсвітка як помираючий світлячок, і вони ще мають совість відписувати у коментах-налаштуйте, то у вас мінімум або старі батарейки😡
Без комплексів• 08 июля 2024
Ответ дляГомосноб
У меня прямоугольное.
Отличное.
У меня так же. Зеркала отличные. Одно покупное и два на заказ.
Пописанная парта• 08 июля 2024
в мене прямокутне з підсвіткою і фоновою і фронтальною, ще і з годиником та блютусом ))) я люблю в ванній кімнаті довго збиратись під музику ) офігенне дзеркало! Підсвітка не сліпить, все дуже добре видно. Я звичайне сітло вже навіть не вмикаю