Катька? Дюрлішка? Раміна… Сара… і ще десяток рюзьких ботів. Чи побачу я вас в темах, коли буде відомо, скількі дітей постраждало в Охмадеті?
А інші, які треба здатись. Готові здаватись? Мир будь-якою ціною?
От саме таким, як сьогодні і буде мир.
Ирина Веселуха• 08 июля 2024
Ответ дляИрина_Б_
не было б войны, не было б погибших. Вы себе представляете по другому? Байдену и остальным похрен кто тут умирает
А це Байден винен ?
Sova splushka• 08 июля 2024
Ответ дляVA 11
Удалено администрацией...
А що, х-ло перестане шмаляти, якщо ви йому зад вилижете??? Задовбали такі як ви!!! Оце і є наслідки політики умиротворення покидьків та намагання знайти мир в путінських беньках!!!
Ирина Веселуха• 08 июля 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Яка влучна думка. Тільки Байден тут яким боком?
Зараз боти отримають свіжі методики, яким чином Байден винен , що русофашисти дитячі лікарні бомблять.
Ответ дляTeonaa
Авторе,
Як би там не було, треба або/або
Або хуярить так само. Або щось «рішать»
Бо варіант ловити ракети ще й наступні 10 років - не вихід. Як би вас не тіліпало від слова «домовлятися».
Роз‘їбали поліклінніку в ранок ПОНЕДІЛКА. Коли там по максимуму відвідувачів! І ? Далі що? Попостимо в телеграм, позлимося, і на тому все ?! Не вірю я що ми уїбемо як слід по ним! Не вірю.
Наші успіхи - на полі бою . Їхні - начебто не особо і успіхи. Проте ви бачете що робиться. Сподіваюсь у них дійсно щось «підгорає», правда не уявляю що
Як би там не було, треба або/або
Або хуярить так само. Або щось «рішать»
Ви розумієте, що навіть здача половини Україні не вбереже іншу частину від ракетних ударів. Хуйло потрібно не частина, а ціла Україна підконтрольна з рюзьким населенням.
Допоки ви це не зрозумієте, будете і далі вважати, що собака вдовільниця половиною шматка
Ответ дляИрина_Б_
ну если до вас еще не дошло кто воюет и чьими руками, то сочувствую 🤷♀️
До сьогодні, я думала що ви адекватна.
nabludatel• 08 июля 2024
Ответ дляMargo_ri32
Как молчит
а тема про Охматдет чья? Вы что не узнали ее фирменный набор точек с запятыми?
Ваш коментар просто огидний.
Хто б не створив тему. рашки - вбивці. І немає їм виправдання.
Ответ дляИрина_Б_
вы не видите причинно-следственных связей?
Ні. Я бачу прямі зв’язки. Хуйло віддав наказ напасти на сплячу країну. Хуйло з герасимовив конкретно віддають щоденно накази на знищення мирної країни.
Лише такі обдаровані щось бачать і приплітають Омерику
Наталка -русалка• 08 июля 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
о боже я не видела, у нас тут тоже прилет, точнее два, пол района в себя прийти не может, лежат покойники.
солома.
Немає тут покійників
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
живите в своих розовых фантазиях и дальше , вам Америка уже открытым текстом это говорит и не раз, и не один, и не только Америка, а у вас там в голове какой-та переслонка включена
Наталка -русалка• 08 июля 2024
Ответ дляИрина_Б_
А ядерку до забрали колись та і в принципі розброїли Україну від а до я
ЧупакабраЗеБест• 08 июля 2024
Ответ дляНаталка -русалка
Немає тут покійників
тут это где?
у меня через дорогу лежит ТРИ ноги под черным пакетом. и рядом сидит плачущая молодая женщина
Наталка -русалка• 08 июля 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ядерку колись США із Британією забрали в України та віддали раші
А зараз мороз із їх боку , точніше занепокоєння
Ответ дляНаталка -русалка
Точно? Саме забрали? А не комуняцькі недобитки з українськими паспортами віддали?
Я до вас додому прийду щось забирати чи получиться в мене, якщо ви будете проти?
Наталка -русалка• 08 июля 2024
Ответ дляИрина_Б_
Яких?
Наталка -русалка• 08 июля 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
тут это где?
В солом´янському районі
Наталка -русалка• 08 июля 2024
Ответ дляИрина_Б_
самый большой позор Украины это распилить Белых лебедей по приказу Америки! а не России
А росія не винна?
Наталка -русалка• 08 июля 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Так саме забрали ,наполягали ,а як інакше?
Історію почитайте.
ЧупакабраЗеБест• 08 июля 2024
Ответ дляНаталка -русалка
В солом´янському районі
да, в Соломенском районе.
Наталка -русалка• 08 июля 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
да, в Соломенском районе.
Значить то інша його частина
ЧупакабраЗеБест• 08 июля 2024
Ответ дляНаталка -русалка
Значить то інша його частина
прикиньте, и такое бывает. а вас всегда было такое узкое мышелние?
Ответ дляVA 11
Удалено администрацией...
Люсильда.ua• 08 июля 2024
Ответ длялетта
та сейчас ворвется
Нет, вряд ли ей наши детки не интересны (((