З якого віку ваші діти почали гуляти у дворі самі без нагляду ?
Сіґеле-міґеле• 08 июля 2024
В 7 і ще не гуляє сама. Двору немає. Будинок у центральному парку. Не відпускаю ще
Старший в 7 вже гуляв сам. Але то був приватний будинок. Вʼїзд на вулицю через ворота. І діти нікуди не вийдуть самі. Гуляли на майданчику
Їжак в панчохах• 08 июля 2024
Второй класс. Но у нас небольшой парк, окруженный домами, хорошо просматривается, гуляют одни и те же, +он всегда был с часами.
А вот в том месте, где жили до этого - рядом рынок, двор проходняковый от метро, движуха целый день - в таком возрасте не пустила бы одного.
Пожмаковна• 08 июля 2024
С 8 под окнами, когда я дома, с 10 во дворе, с 12 в соседнем дворе и фемели линк, с 13 по городу с друзьями.
Ответ дляКундалина
Какое сами, война
То до 18 років дома тримати тепер ?
В моїй хаті моя правда• 08 июля 2024
З першого класу. В мене вікно у двір виходить. 5 поверх. Я сина бачу, все нормально. Зараз 11 то гуляє не тільки у дворі, звісно сам у школу ходить, в магазин мені, парк поруч з домом .
Кундалина• 08 июля 2024
Ответ дляНастя -b349
То до 18 років дома тримати тепер ?
Да. Краще до 21
Ответ дляКундалина
Да. Краще до 21
А потім зразу заміж ) немає чого одній десь ходити 😁
Стріляний птах• 08 июля 2024
З 5 років (час до війни) спочатку син, потім донька теж з 5 років. Місто, обласний центр, багатоповерховий будинок, є двір, наглядала з вікна періодично.
Ну шо не так?• 08 июля 2024
Не не. Зараз повно неадекватних. Сидить вдома, коли я на роботі. А так тільки двір. 13 років хлопець. Я маю бачити де він, з ким він і крапка!
Попа как у Кардашьян• 08 июля 2024
Ответ длядолой_лама
У вас закрытая территория?
Простий двір біля панельки
долой_лама• 08 июля 2024
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Простий двір біля панельки
И с 5 лет отпускали?
Попа как у Кардашьян• 08 июля 2024
Ответ длядолой_лама
И с 5 лет отпускали?
У нас всі діти разом.бігають по дворі