Суть така: волонтерам привезли воду, вона виявилась отруйною.
Постраждало декілька волонтерів та поліцейські, всі диві, але сучі діти серед нас
Ответ дляМуруру
Вот вот.
Она чушь рассказывает, выпила, химических ожог, и при этом она укольчик и спать.
При цьому почервоніння в неї на обличчі. Дивна ситуація: поліцейські покликали їх і сказали, що вмилися водою і вона отруєна і вони вирішили її випити чи вмитися теж, щоб перевірити? 🫠
Перевірили, отруїлися невідомою речовиною і поїхали додому спати. Все логічно
Ответ дляkh0110
Крышки вообще без проблем, в том же метро или Ашане есть пустые бутылки и крышки в продаже. Я просто своим делала сок с минеральной и что бы не протекло в дороге на минералку ставила новые крышки, потому и знаю как это легко.
А як кришку можна надіти,щоб герметично? Вона ж там з пояском зпаяна
Ответ дляPinkyPink
Короче, зараз шерлоки виведуть її на чисту воду.
lorena28071970• 09 июля 2024
От шо она несет?! Они что, все отравились из 1 бутылки? Какие нафик уколы при подобном и почему не госпитализировали? Молчу уже о том, что полициянты ОБЯЗАНЫ были отдать ту воду на экспертизу.
Ответ дляZanka_
Странная ситуация, если у полицейского ожег от умывания, то те кто пил такую воду должны минимум в реанимации лежать, не дай бог конечно
Первая мысль была. Если с кожей та вода такое делает - что должна с пищеводом и слизистой рта сделать?
А она домой поехала. Странно
Ответ дляLove_Love_Love_
Це відео з перших уст постраждалої волонтерки і громадського діяча, про це вона розповіла в своєму профілі чи яким має бути офіційне джерело? Сайт марафону?
там була тільки така зрада, чи ще щось? давайте вже увесь перелік
кажуть, що в ракеті була віл-інфікована сперма і від неї завагітніли всі жінки, які були на відстані до 10 км від вибуху
СвітланкаОК• 09 июля 2024
Ответ дляRemensa
В пивних наливайках як надівають?
Ответ дляNeffa
В отравленную воду не верю. А вот отравиться продуктами горения в том числе ракетного топлива и т.д, вполне вероятно.
У знакомой рядом прилёт был живы слава Богу, но вот все кто в радиусе прилёта был поголовно с отравлением включая детей.
Причому такі вкиди, щоб кинути тінь на наших людей, які допомагали в перші хвилини. Авторе тягне на форум все лайно, яке знайде. А вище пишуть - віримо, бо написали в ТГ.
Оксана-1939• 09 июля 2024
⏺Отруєння води для «Охматдиту» у Києві вчора: правоохоронці перевіряють інформацію.
При цьому у поліції столиці зазначають, що до медичних працівників звернень щодо можливого отруєння водою не надходило
Ответ дляkh0110
Зачем так извращаться? Можно просто купить новые пробки нужного цвета и надеть их потом на бутылку.
На видео она говорит о том, что на этикетке птичка логотип не того цвета, но вот в это не очень верится, прям схема отравления, как по мне, то сильно заморочено.
Да, это ж время надо напечатать, не один день печать занимает, а если массовая печать, там очередь и проверки все