Суть така: волонтерам привезли воду, вона виявилась отруйною.
Постраждало декілька волонтерів та поліцейські, всі диві, але сучі діти серед нас
К.а.л.и.н.а• 09 июля 2024
Не факт, що воду. Це ж лікарня там могли бути різноманітні ліки, хімікати, а після вибуху їхні пари. А потім відбулася реакція з водою.
В відео вони говорять, що вода була запакована
Ответ дляAnastasiia-9046
У вас є перевірене джерело? Не тік ток?
Це відео з перших уст постраждалої волонтерки і громадського діяча, про це вона розповіла в своєму профілі чи яким має бути офіційне джерело? Сайт марафону?
Ответ дляК.а.л.и.н.а
Вода була запакована
Ответ дляoksana 77
Підкажіть будь ласка, де подивитися чи як звати волонтерку? Я не бачила ще цієї новини, бо вже немає моральних сил читати ці новини сьогодні. Але такого навіть не очікувала, вже просто в шоці від цього жахіття.
Ось тут в сторіс
Аноним Первый• 09 июля 2024
Ответ дляRemensa
Вода з ашану, як виднопо пляшці. Якщо пляшки були герметично закриті, то що вона меле? Якщо пляшки були вже відкриті ,то для чого тут воду пити?
Можна шприцами через голку ввести отруту. Була б ціль і бажання (
Ответ дляLove_Love_Love_
Ось тут в сторіс
Сторис-уёрис...
Вас спрашивают хотя-бы имя и фамилию ’известного волонтера’ который распространил такую новость.
Или по вашему адекватные люди поверят всему что кто-то выставил в instagram?
А эта ваша ’известная волонтёрка’ запостила видео как она пишет заявление в полицию по этому поводу?
Или это не кликабельный контент?
Ответ дляdibrov
Сторис-уёрис...
Или это не кликабельный контент?
Волонтерка тільки сфоткала пляшку. Чому відео не зняла? Весь день та вода була там, а на вечір, коли вже розходились, нею отруїлись.
Ответ дляRemensa
Було там повноцінне відео. Вона описала ситуацію що їх додому почали вже гнаиюти, вони сказали що поліцейським воду залишають, їх наздогнали і зупинили, як виявидось поліцейські отруїхлись, самі волонтери потруїлись бо ж самі і пили. Їм всім медики вкололи ліки і відпустили. Вона показала воду яку їм принесли і яку пили
Ответ дляRemensa
Вы очень поверхностно смотрите.
Вопросов на самом деле ещё больше.
Человек утверждает что у него химическое отравление, а у полицейского химические ожоги (умылся водой) от неизвестного вещества.
При этом врачи им сделали какие-то уколы и она снимает видео и едет домой отдыхать после тяжёлого дня...
У меня недостаточно данных чтобы обвинить этого человека во вранье, но и верить такому я не собираюсь.
Автору новости могу только сказать что правилами форума предусмотрено: текстовое описание подобных новостей и ссылка на источник информации.
Вопросов на самом деле ещё больше.
Ответ дляdibrov
Вы очень поверхностно смотрите.
Вопросов на самом деле ещё больше.
По всей телеге видео этого волонтёра. Лучше подождать оф инфы, чтоб не было утки как с младенцем
Ответ дляRemensa
Напевно якби ви весь день розбирали завали, ви б не задавали цих дурних питань
Ответ дляdibrov
Вы очень поверхностно смотрите.
Вопросов на самом деле ещё больше.
Там багато питань.
І такої води на сайті Ашану я не знайшла . Є тільки негазована
Ответ дляАноним Первый
Зачем так извращаться? Можно просто купить новые пробки нужного цвета и надеть их потом на бутылку.
На видео она говорит о том, что на этикетке птичка логотип не того цвета, но вот в это не очень верится, прям схема отравления, как по мне, то сильно заморочено.
Аноним Первый• 09 июля 2024
Ответ дляkh0110
Ну з етикетками згідна з вами. Це займає час. Кришки теж займають час, а от голку інсулінову- це найшвидше.
Ответ дляАноним Первый
Крышки вообще без проблем, в том же метро или Ашане есть пустые бутылки и крышки в продаже. Я просто своим делала сок с минеральной и что бы не протекло в дороге на минералку ставила новые крышки, потому и знаю как это легко.
Аноним Первый• 09 июля 2024
Ответ дляkh0110
Ого, я не знала, що кришки продаються так без проблем, думала це через онлайн магазини треба шукати
Ответ дляkh0110
Вона потім сказала що різний колір бо є газована і не газована
Ответ дляdibrov
Вы очень поверхностно смотрите.
Вопросов на самом деле ещё больше.
Странная ситуация, если у полицейского ожег от умывания, то те кто пил такую воду должны минимум в реанимации лежать, не дай бог конечно