ПультОт_БМВ• 09 июля 2024
Май герт вилл гоу он))? Почему Герд?
По теме, никак. До истории с Деппом о ней не слышала.
Коко На Страже• 09 июля 2024
Ответ дляМой завтрак
Герд
ну в українському інтернеті її ім´я саме так пишуть
Tasya-Natusya• 09 июля 2024
Ответ дляКоко На Страже
Тупий правопис, створений щоб відвертати людей від української мови.
вентиляторная• 09 июля 2024
Ответ дляМой завтрак
Герд
Гарри и Гермиона вам тоже смешно? Харри и Хермиона называете?
Мой завтрак• 09 июля 2024
Ответ дляTasya-Natusya
Більше і добавити нічого. Ще й транслітерацією з українських імен та призвіщ познущались. Є таке ім´я - Григорій. І є призвіще, утворене від цього імені - Григоренко. І в закордонному завжди було Grygorenko. І всі розуміли І коректно казали призвіще. І ось, це вже Хрихоренко. Hryhorenko. Якого дідька?
Коко На Страже• 09 июля 2024
Ответ дляTasya-Natusya
Пишіть скаргу або петицію ,йдіть в міністерство працювати .У вас є шанс все виправити
Ответ дляМой завтрак
Хрихоренко англ буде передаватися Khrykhorenko.
ПультОт_БМВ• 09 июля 2024
Ответ дляMarmu
Тому ще укр ’г’ це десь близько по звучанню до англ ’н’. Звісно, це не російське ’г’, але для цього в укр мові є ’ґ
Не в этом случае.