Zaviriuha• 10 июля 2024

Не хочу вірити, що ще стільки триватиме війна

То говорили 22, то 23, то 24, а це знов ще три-чотири роки. Чи можливо вони такого ляпають. Які ваші думки?
kh0110• 10 июля 2024
Ответ длянинель 1919
Удалено администрацией...
Да, я знаю
sky-labs• 10 июля 2024
Ответ дляДева Мария
Думаю , если получим хотя бы 20-30 шт F-16 и разрешение долбить ракетами по раше , закончится все это очень быстро .
Добьют нам электричество и все действительно закончится очень быстро...
Леска• 10 июля 2024
Ответ дляDumky
Війна назавжди. Росія поряд. Або вони поглинуть нас повністю і зітруть ідентичність, або щось станеться в кацапів, що їм буде не до нас.
А якщо ж боротися за незалежність- то назавжди. Час від часу таке буде і з покоління в покоління.
Треба це прийняти і жити пристосовуючись
Додам. Надіюсь, що я застану перемогу України в цій війні і не застану нового протистояння
теж такої думки.
Дана-Нирвана• 10 июля 2024
Ответ дляСhanelKa
Ну ще такий план вранці попався
Коли вже їх закриють в дурку …

- Що потрібно, щоб перемогти своїми силами?
- Чотири мільйони призвать в армію. Не платити зарплату, тільки кормити, тому що це безсмислєно. Провести операцію протягом максимум одного року. Вложимо десь мільйон людей — вийдемо на кордони.

Такий план виходу на кордони 2013 року від військового письменника, ветерана, блогера і публіциста Мартина Бреста, справжнє імʼя Олег Болдирєв.
Прикольно. А они призывут 5 миллионов и опять оккупируют Крым и Донбасс. Так и будем миллионами убитых меряться? Увы, украинцы закончатся быстрее. Математика - она как гравитация, бессердечная с...
СhanelKa• 10 июля 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Росстат на початку 23 року закрив всю інформацію. Ви справді вірите в правдивість кацапського іпсо для лаптєногих?
Кому закрив?Є все в доступі
Ні, не вірю написаним цифрам, як з одного, так і з іншого боку .
Тільки фактам, відносно нормально в них все з економікою.
Манула• 10 июля 2024
Ответ дляlammama
3-4 года это еще щадящий прогноз.Возможно , еще + 6 лет.
Чому саме 6 років?
lammama• 10 июля 2024
Ответ дляМанула
Чому саме 6 років?
потому что война от 6 до 9 лет,начиная с 24,02,2022г.
Мама Никитки-2• 10 июля 2024
Ответ дляСhanelKa
Кому закрив?Є все в доступі
В доступі є загальний звіт. І все.
Dumky• 10 июля 2024
Ответ длянинель 1919
Удалено администрацией...
нинель 1919• 10 июля 2024
Ответ дляDumky
Удалено администрацией...
СhanelKa• 10 июля 2024
Ответ дляДана-Нирвана
Про Донбас і мови не має
Як і про Крим
Навіть, якимсь чудом відвоювати Донбас, то де брати ресурси, людей втримати його, контролювати
Це ж не кусок поля і не півроку пройшло
Там не чекають
Те саме, з іншого боку, вони не захоплять великі міста.
Прийде якась критична точка припинення вогню. Колись
Манула• 10 июля 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Щас мені натицяють, Но напишу. Немає в кацапів грошей продовжувати війну в такому активному стані. Немає. Як і людей немає. Вже звідусіль збирають і викрадають людей. Тому і полетіли ракети по найбільш болючим для українців об’єктам.
Вчора та лиса мавпа завершила свій виступ на радбезі ООН зі словами « ми змушені продовжувати примус України до миру воєнним чином»
З чого у кацапів гроші закінчуються?
Проблеми звісно є, але нафтодолари течуть бурхливою рікою.
Он вчора моді зі своїм другом - військовим злочинцем, маньяком з радістю зустрічався ...
Манула• 10 июля 2024
Ответ дляДана-Нирвана
Зеленский сегодня сказал, нам 168 истребителей нужно
І ? Як гадаєте скільки буде?
20-30?
Дана-Нирвана• 10 июля 2024
Ответ дляСhanelKa
Про Донбас і мови не має
Як і про Крим
Це ж не кусок поля і не півроку пройшло
Там не чекають
’Такий план виходу на кордони 2013 року від військового письменника’. Так Крым и Донбасс же в 2014 отжали.
maramenska• 10 июля 2024
автор.ну считай те сами.путька на бумаге нарисовал всю Запорож,Херсон,Луганс,Крым.Донецкую области.Сейчас оккупирован только Крым и то еще в 14г.Сейчас более 20ти городков Донецкой-наши!Админ границы не видать,а сколько еще впереди,миллионы городков и сел вместе с областными центрами.Каждый городок,поселок ’берут(бомблят)по полгода минимум.Добраться до границы Донецк обл оркам нужно 120 месяцев это 10 лет.А впереди еще ого го .Он присоединил,а башкой не подумал,а сейчас сказать своему народу-я облажался и начнутся вопросы,чем думал и за что погибло сколько народа и калеками стали
Dumky• 10 июля 2024
Ответ длянинель 1919
Удалено администрацией...
Megan_22• 10 июля 2024
Ответ дляDumky
Вот, кому дорога идентичность, те за нее и воюют.
Татьяна-57fb• 10 июля 2024
зеленую власть надо убирать что тут не понятного тогда и закончится война, пора это цирк шапито уже давно разогнать с их нелепыми законами которые не законны все только говорят и сидят и смотрят этим мужчины должны заняться там за пол часа все смоются с этой думы как только народ повстанет ,что менты может начнут открыто на улице в людей стрелять ? пусть это весь мир тогда увидит и Евросоюз какие у нас законы и демократия , к стати а президента нет и документально и физически он на самитах участвует где то там пока тут ракеты опять летят на голову детям и всем и соболезнует как всегда семьям погибших , лишь бы только с его семьей все было в порядке а на все остальное плевать хотел
Дана-Нирвана• 10 июля 2024
Ответ дляМанула
І ? Як гадаєте скільки буде?
20-30?
Не знаю, но знаю, что количество и скорость поставок будут такими, чтобы никакого прорыва ВСУ сделать не смогли. Как с танками было, помните? Так радовались все год назад, так на них рассчитывали. А по факту пшик. Потом кто-то из правительства говорил, что очень долго все обещанное шло. В том числе, якобы, и поэтому наступление в 2023 не удалось.
maramenska• 10 июля 2024
Ответ дляМанула
І ? Як гадаєте скільки буде?
20-30?
ото ваш петя хай продасть фабрики і купить літаки.не збідніє.акакаяразніца 3 місце фобс чи 33 тє
Мама Никитки-2• 10 июля 2024
Ответ дляМанула
З чого у кацапів гроші закінчуються?
А чему тому Моді радісно не зустрічатись? Мільярди кацапськіх доларів залишаються в Індії і ідуть на її розвиток.
А щодо закінчення грошей, то подумайте.
Манула• 10 июля 2024
Ответ дляДана-Нирвана
Отож ... Буде так саме, як і з ПРО ...
СhanelKa• 10 июля 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
В доступі є загальний звіт. І все.
Окей, відкриємо не росстат
коли почнуться голодні бунти ?
Gross domestic product (GDP) growth rate in Russia 2019-2029
Published by
Aaron O´Neill
, Jul 4, 2024
Russia´s gross domestic product (GDP) was estimated to grow by 3.59 percent in 2023 compared to the previous year. To compare, in 2022, the country´s GDP dropped by around 1.2 percent. GDP refers to the total market value of all goods and services that are produced within a country per year. It is an important indicator of the economic strength of a country. Real GDP is adjusted for price changes and is therefore regarded as a key indicator for economic growth.
Манула• 10 июля 2024
Ответ дляmaramenska
Маня, ідіть у напрямку, окресленому вашим ’найвеличнішим лідером сучасності’

maramenska• 10 июля 2024
Ответ дляТатьяна-57fb
ой не могу .как вы отлично описали депутатов своей гос дуры кремлевской.гнать путина нужно с трона и его компанию.емеля дурачек кровь проливает за их яхты дубайские.шойгу разворовал армию.половина чинуш по тюрмам и уволены.кацап сидит и трусится что б электронная повестка не пришла.петляет кто как может.не охота в украинский мясокомбинат загреметь
СhanelKa• 10 июля 2024
Ответ дляДана-Нирвана
Фантазер
maramenska• 10 июля 2024
Ответ дляМанула

https://youtu.be/sddAusVUNR0?si=8IUkG_3ifF4Az4LR
вам 13 лет?смешно.не позорьтесь тетя
Манула• 10 июля 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
А щодо закінчення грошей, то подумайте.
Як вони можуть закінчитись в країні, що займає 1/6 частини суші з величезними запасами корисних копалин? Яку підтримують такі же величезні авторитарні та диктаторські режими?
sky-labs• 10 июля 2024
Ответ дляDumky
Удалено администрацией...
Если бы в Конституции было закреплено ни при каких обстоятельствах не препятствовать свободному выезду граждан (даже во время войны), то отношение государства к человеку было бы совершенно иным!
maramenska• 10 июля 2024
Ответ дляСhanelKa
Фантазер
шо там ви.хату вже купили чи не судьба?не тягне додому?не болить душа?хоча як сидите тут,на форумі,то пойокує серце.а де ви взяли мільйон євро на дом?чи кредит і горбаться 50 років?а чому ви віиїхали навсєгда?не підримуєте свою країну?ви ж киянка