За ким я буду?• 12 июля 2024
Допоможіть зробити вибір. Вирішується моя доля. Чи варто зв‘язувати з ним життя?
Мені 22, йому 34.
Я звичайна сіра мишка і не знаю, як так вийшло, що я йому сподобалась. Зайва вага, ні разу не гламурна зовнішність з губами. ми познайомились на роботі, величезна компанія. Раніше був медійною особистістю, працював на телеканалі.
Почав залицятись і дуже активно, по ньому і по його вчинкам видно, що справді щиро закоханий.
Але у нього є і мінуси: він несерйозний в плані жінок. Зараз він мені вірний, я сподіваюсь, але чи буде це надовго?
Найдовші стосунки в нього були 3 роки.
Типаж його характер: душа компанії, заводіла, активний.
Заробляє дуже добре, купує мені все. По більшій частині я з ним заради цього, але почуття теж є.
Він поставив мене перед фактом, що або ми одружуємось, або ні, бо йому потрібні серйозні стосунки.
Ми разом півроку.
Ставиться як до королеви. Але все рівно я відчуваю сумніви через його характер.
Найдовші стосунки в нього були 3 роки.
Ми разом півроку.
Психологічка• 12 июля 2024
Ответ дляОльга.Д.О.
А що ви до нього відчуваєте ? От якби він залишився без роботи, без прибутку зовсім, пішли б за нього заміж ?
Звичайно що ні. Що за дурні питання? Кому треба злидні???за що вчити дітей? Раю і щастя в шалаші нема! І жінка вибирає того хто може її захистити і прогодувати. А за голих і босих йдуть заміж або дуже молоді або геть дурні і нерозумні, бо бідний чоловік - це біда. Як на нього можна поколастися???Що він може купити? Зараз без грошей ти ніхто і звуть тебе ніяк. Тому це питання недоречне.
Я заміжня і є кохання до чоловіка. Але якби він був злидарем , я б ніколи за нього заміж не пішла. Навіщо мені злидні???в 34 вже треба щось мати, а не бути злидарем.
Дева Мария• 12 июля 2024
Ответ дляЗа ким я буду?
Він на мене не тисне з дітьми
Йому важливо щоб ми саме були одружені
Автор , если бы все было так , как вы описываете , бежали и замуж и нас не спрашивали )))
За ким я буду?
• 12 июля 2024
Ответ дляДева Мария
Я просто дуже серйозно ставлюсь до шлюбу. Можливо це мої таргани
Дева Мария• 12 июля 2024
Ответ дляЗа ким я буду?
Наскільки ? Ви точно впевнені що з іншим раз і на все життя ? ) ну це смішно
За ким я буду?
• 12 июля 2024
Ответ дляДева Мария
Я просто боюсь, що якщо розлучусь, то чоловіки будуть до мене ставитись як до розведенки. Мовляв, не змогла сім‘ю вберегти
Срочнокпсихологу• 12 июля 2024
Зачем вам старый мужик? У него через пару лет стоять не будет уже, и простатит.
За ким я буду?
• 12 июля 2024
Ответ дляСрочнокпсихологу
У 36?
Срочнокпсихологу• 12 июля 2024
Ответ дляЗа ким я буду?
У 36?
Да, в 36... Поживете подольше вспомните мои слова
За ким я буду?
• 12 июля 2024
Ответ дляСрочнокпсихологу
Припиніть судити всіх по своєму чоловіку
Ольга.Д.О.• 12 июля 2024
Ответ дляЗа ким я буду?
Якщо з причепом, то так. А просто розлучена - їм пофіг. А чому ви ще не заміжня, а вже про розлучення думаєте?
І ви мені не відповіли, що по чесному до нього відчуваєте?
Ms. Скромность• 13 июля 2024
Выйти замуж можно, но откладывать деньги и с детьми дооолго откладывать.
Звучит очень ’не стоит’. Но пару дет брака без детей не нанесут ущерба. Если голову держать холодной
За ким я буду?
• 13 июля 2024
Ответ дляОльга.Д.О.
Я люблю його. Але якби він не ставився до мене так, як зараз, то не любила б
Меня много• 13 июля 2024
Выходите замуж)
А что Вы теряете?)
Расстаться можно всегда, если Вы уж так боитесь)
В Украине к не побывывшим замужем, увы, плохое отношения. Шёпотки всякие: бедняжка, старая дева. Да, это плохо, но пока эти стереотипы еще живы и вредят женщинам. Замуж всё-таки лучше ’сходить’)
А что Вы теряете?)
Ольга.Д.О.• 13 июля 2024
Ответ дляЗа ким я буду?
А чому він так поспішає зі шлюбом? Ви ж маєте право придивлятись до нього більш тривалий час, це логічно і розумно. Які його пояснення? Його вік?
ПАЦАНКА О• 13 июля 2024
Ответ дляМеня много
Выходите замуж)
А что Вы теряете?)
Natalia505• 13 июля 2024
Ответ дляПсихологічка
А якщо раптом він втрачає здоров´я, роботу? Інвалідність в шлюбі, не приведи Господь, тоді що?
ПАЦАНКА О• 13 июля 2024
Ответ дляNatalia505
І в горі, і в радості, як показала практика, зразу випаровується коли грошей нема....
Natalia505• 13 июля 2024
Ответ дляЗа ким я буду?
Ви самі відповіли на своє питання. У вас все добре автор.
ПАЦАНКА О• 13 июля 2024
Почніть хоча б жити разом, може ви одне одного і тиждень не витерпите..
це ж не періодичні зустрічі, а поділ квадратних метрів на ліжку, чиє покривало і хто хропить, а хто сопе під час сну, хто бігає води пити, а хто від одного шелесту прокидається і потім не може заснути...
Зліпок ступні• 13 июля 2024
Ответ дляЗа ким я буду?
Він на мене не тисне з дітьми
Йому важливо щоб ми саме були одружені
это мягко говоря подозрительно. Бегите
За ким я буду?
• 13 июля 2024
Ответ дляПАЦАНКА О
Так ми живемо разом
Зліпок ступні• 13 июля 2024
Ответ дляЗа ким я буду?
Так ми живемо разом
зачем ему брак? аргументы какие?
За ким я буду?
• 13 июля 2024
Ответ дляЗліпок ступні
зачем ему брак? аргументы какие?
По його словам, хоче зробити серйозний вчинок і вже пора
Всех анонимов аноним• 13 июля 2024
Ответ дляЗа ким я буду?
Він на мене не тисне з дітьми
Йому важливо щоб ми саме були одружені
Сейчас так много липовых браков... и для прикрытия.. (когда интерес к мужчинам, а жена для отвода глаз) что Вам никто не скажет ШО у него в планах, в голове и с совестью.. если это сделает Вас счастливее и есть БОНУСЫ - пробуйте, но ничему не удивляйтесь и будьте готовы отчалить и отпустить... те готовьте подушку.. решать только Вам
Молчавочка• 13 июля 2024
Ответ дляЗа ким я буду?
Ну з іншого боку це плюс
А 3 роки це по вашому мало?
ПАЦАНКА О• 13 июля 2024
Ответ дляЗа ким я буду?
Він на мене не тисне з дітьми
Йому важливо щоб ми саме були одружені
Щось цей мужчина задумав. А ви багата?
Молчавочка• 13 июля 2024
Ответ дляЗа ким я буду?
Якби ви любили, то у вас би не виникло цього питання.
За ким я буду?
• 13 июля 2024
Ответ дляПАЦАНКА О
Щось цей мужчина задумав. А ви багата?
Та яке
ПАЦАНКА О• 13 июля 2024
Ответ дляЗа ким я буду?
Та яке
Значить будете багата😂🫠 100%. Сам Бог велів)))
Якщо не втече.