буреЛОМКА• 13 июля 2024
Чи може пригодитися український атестат за кордном?
В роздумах чи залишати дитину в 10-11 класі, зно все одно не буде здавати
Послушная• 13 июля 2024
Ні, для чого? Поступайте з місцевими документами. Зосередьтеся на одному.
буреЛОМКА
• 13 июля 2024
Ответ дляПослушная
Вона вчиться на місці, знання з укр.програми нульові
ПотеряласЯ Я...• 13 июля 2024
Ответ длябуреЛОМКА
Не знаю, що це, ми в іншій країні , дитина поступила в ліцей
в какой вы стране? для мамы почти стубента вы дико выглядите со своим поьным отсутствием ориентации
буреЛОМКА
• 13 июля 2024
Ответ дляПотеряласЯ Я...
У Франції, в нас такого нема, тому я не можу знати назви з інших країн.
ПотеряласЯ Я...• 13 июля 2024
Ответ длябуреЛОМКА
ваш ребенок будет сдавать аналог зно во франции . и это будет его документом для поступления
буреЛОМКА
• 13 июля 2024
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Ні, вона вже здала екзамен при закінченні коледжу, далі поступала ліцей, за підсумками якого через 3 роки захищає диплом бакалавра, далі може продовжувати навчання.
ПотеряласЯ Я...• 13 июля 2024
Ответ длябуреЛОМКА
продолжать учебу где? в универе? так схрдите в универ и спросите, что нужно такому вот иностранцу для поступления
буреЛОМКА
• 13 июля 2024
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Так, від України нічого не потрібно, їх лише місцеві дипломи цікавлять
Кудрі кручу сама• 13 июля 2024
Ответ длябуреЛОМКА
ну,то,нащо вам українська освіта?