Вишневий цвіт• 13 июля 2024

Резерв +, іноземні студенти

Мами студентів, що навчаються не в Україні, ваші діти встановлювали додаток, та оновлюватли дані?
Сину 18, каже всі друзі встановили, і він хвилюється щоб не було потім проблем, якщо не оновити. А я ось зовсім не впевнена, що треба оновлювати.
Якщо що - син обмежено придатний, проходив комісію в 2022, планує після війни повертатися в Україну
автор Вишневий цвіт • 13 июля 2024
Шось розгубилася я (

Пасти Ла• 13 июля 2024
Не встановлює і не оновлює, теж 18
Син судді теж не встановлював нічого, батько сказав -не треба. А він людина грамотна)
жижифреймут• 13 июля 2024
Ответ дляВишневий цвіт
Шось розгубилася я (
Нам простіше, бо вірю що в Україні немає майбутнього для дитини
То ж оновлення не має жодного сенсу, крім проблем
ПС паспорт оновив в 2023
Мамаша в бигудях• 13 июля 2024
Ответ дляПасти Ла
Не встановлює і не оновлює, теж 18
То, что можно детям судьи не означает, что можно и остальным
Пасти Ла• 13 июля 2024
Ответ дляМамаша в бигудях
Вашому що не можна?
Конкретно напишіть
автор Вишневий цвіт • 13 июля 2024
Ответ дляжижифреймут
ПС паспорт оновив в 2023
Загран? Мій теж має до 33
Тень льва• 13 июля 2024
Та які вони іноземні студенти
В мого сина в медуніверситеті індуси, ось вони іноземні студенти

автор Вишневий цвіт • 13 июля 2024
Ответ дляжижифреймут
ПС паспорт оновив в 2023
Я не така песимістка, а син поки так взагалі ще досить райдужно майбутнє в Україні бачить.Може, так і треба
Миззери• 13 июля 2024
У меня в Украине учится удаленно
Сегодня обновил , непригодный в мирное и ограничено пригодный в военное
Ну я б советовала не обновлять но психанул
автор Вишневий цвіт • 13 июля 2024
Ответ дляТень льва
Та які вони іноземні студенти
Так, згодна, формулювання не дуже в темі). Але для нашої країни індуси іноземні студенти, а для Індії наші є іноземними, певно).
ДолькиКабана• 13 июля 2024
Син оновив данні, тимчасово непридатний.
Тень льва• 13 июля 2024
Ответ дляВишневий цвіт
Ваші тут вже ніхто
автор Вишневий цвіт • 13 июля 2024
Ответ дляТень льва
Ваші тут вже ніхто
Це ви про що?
Тень льва• 13 июля 2024
Ответ дляВишневий цвіт
Це ви про що?
А вони в вас середнього роду?
Миззери• 13 июля 2024
Для меня обновление данных это а-ля давление у кого нервы сдадут
Я бы никому не советовала обновлять что в Украине , что заграницей
Зачем ? Давать знать где находишься и соответственно точки давления
Обновил признал что готов идти на контакт и поучить повестку
Мамаша в бигудях• 13 июля 2024
Ответ дляПасти Ла
Вашому що не можна?
Конкретно напишіть
Как минимум, моему нельзя выехать за границу. А всем детям депутатов, судьи - можно
Моим нельзя нарушать законодательство, а детям судьи, депутатов можно
Моим нельзя выходить в комендантский час, а детям депутатов, судьи можно
Ishoy• 13 июля 2024
Ответ дляМиззери
100%. Это очевидная ловушка
Миззери• 13 июля 2024
Ответ дляIshoy
100%. Это очевидная ловушка
Как там недавно писали мол невозможно обновить данные или они не полные зайдите в тцк 🤣
автор Вишневий цвіт • 13 июля 2024
Ответ дляТень льва
А вони в вас середнього роду?
У вас все норм? Допомога не потрібна? Бо ви якось думки не пов´язано висловлюєте.А може то мені здається

Миззери• 13 июля 2024
Ответ дляВишневий цвіт
Не обращайте внимания, у человека проблемы явно
БЦАшка• 13 июля 2024
Ніхто нічого не встановлював і не оновлював
Тень льва• 13 июля 2024
Ответ дляВишневий цвіт
Допомога тут потрібна тільки вам.
БЦАшка• 13 июля 2024
Ответ дляТень льва
Допомога тут потрібна тільки вам.
Ваші не можуть виїхати?
Тень льва• 13 июля 2024
Ответ дляМиззери
На ваші коментарі тут вже давним давно ніхто не звертає увагу
Петриківна• 13 июля 2024
Ответ дляМамаша в бигудях
Поэтому и не будет война народной.
Я удивилась, если честно, что даже у Хрущева сын погиб в войну что у всего политбюро взрослые дети воевали, и Михалков старший от армии Никиту не смог отмазать, при всех своих регалиях и связях.
Это интервью позавчера смотрела и упоминали об этом.
Тень льва• 13 июля 2024
Ответ дляБЦАшка
Ваші не можуть виїхати?
В ваші?
Миззери• 13 июля 2024
Ответ дляТень льва
А я не вам и писала ) вы забавная конечно , решили за всех кто нужен кто не нужен , слишком много взяли на себя )
Пасти Ла• 13 июля 2024
Ответ дляМамаша в бигудях
Син того судді виїхав з України 2 роки тому в 17 і з тієї пори вдома не був жодного разу
Законодавства не порушував

Ви б хотіли отримати право порушувати законодавство? Дивні орієнтири і цінності…
автор Вишневий цвіт • 13 июля 2024
Ответ дляМиззери
Ну, то зрозуміло, шо ніхто не піде нічого оновлювати.
Я на 98% впевнена в своїй правоті, але все одно ж думки приходять різні
Тень льва• 13 июля 2024
Ответ дляМиззери
Та і точно, не вам вирішувати в кого проблеми, а в кого ні) слішком много взялі на себя)