Барвіночка• 14 июля 2024
Чому в американських фільмах так багато говорять про секс?
?
Барвіночка
• 14 июля 2024
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
А про що ще говорити?
Та хіба немає інших тем?
Барвіночка
• 14 июля 2024
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Наприклад?
Вони просто теми про секс вставляють де завгодно, можна просто пропустити
Заюшка_хозяюшка• 14 июля 2024
Ответ дляБарвіночка
Якщо пропустити,то що залишиться?
Пусин Кукин• 14 июля 2024
Ответ дляБарвіночка
Это да. Я представляю если я в повседневной жизни буду постоянно говорить о сексе, как в фильмах на меня ж как на придурошную окружающие будут смотреть :))
Та не реву я• 14 июля 2024
Ви ще запитайте чому в кожний американський фільм обов´язково повинен бути герой гей, лезбійка або бі. І пофіг про що той фільм головне квоти
Веселуха Муха• 14 июля 2024
мільйон американських фільмів без тем про секс....може ви на спец сайтах фільми дивитесь?🤣
Барвіночка
• 14 июля 2024
Ответ дляИрина_Б_
ну для примитивов и примитивные темы: еда/секс. Ни о ядерке они ж там будут разговаривать)
Це в не лише примітивних фільмах
Покращена• 14 июля 2024
Потому что примитивные. Им развиваться особо не надо, весь мир на них пашет, а они с них деньги имеют. Все пороки от безделья. Секс, геи, лесбиянки, наркотики.
АгатаХристя• 14 июля 2024
Для чого дивитись американські фільми, тут більшість порадниць помішані на сексі. Це така собі хвороба у людей…