Столічна штучка• 15 июля 2024
Фурасемід
Знаю в залі багато хто п´є фурасемід від набряків. Скажіть на скільки то небезпечно ? Чи навпаки .
В цю жару просинаюсь з набряклими пальцями, може також можна випити той фурасемід?
Столічна штучка
• 15 июля 2024
Ответ дляfialka123
Это термоядерное средство, которое вымывает все что надо и не надо. Его можно выпить разово, но на постоянной основе ни в коем случае
Дякую. А чим спасаєтесь від набряків від жари?
Коли мовчу- приємна жінка• 15 июля 2024
це дуже небезпечно. Особливо, якщо постійно. Прочитайте в Гуглі про наслідки.
Столічна штучка
• 15 июля 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Дякую. Я не приймаю. Хотіла уточнити ще тут.
З царем в голові• 15 июля 2024
О. Не раджу. Мені після нього так було погано шо капець. Випісяла я багато але серце колотилось тошнило в´ялість..та і взагалі здавалось що вмираю
Столічна штучка
• 15 июля 2024
Ответ дляЗ царем в голові
Дякую
фрау Гітта• 15 июля 2024
Ответ дляСтолічна штучка
Лікувала цистит, лікар сказала, що фуросемид це минуле століття і дуже важкий препарат.
Я піддивилася якусь добавку, але ще не пробувала, немає великої потреби.
Экспертиза• 15 июля 2024
Багато води. Ще обмежити сіль в раціоні- вона затримує воду в організмі.
Страхованная• 15 июля 2024
Фуросемид, как все диуретики, вымывает калий, который нужен сердцу. Принимать по назначению врача вместе с калийсодержащими препаратами.
От временных отеков можно пить фито-чаи с легким мочегонным действием, нефрофит, хвощ, шиповник. Но не увлекаться и заваривать по инструкции.
Столічна штучка
• 15 июля 2024
Ответ дляСтрахованная
Дякую
фрау Гітта• 15 июля 2024
Ответ дляЭкспертиза
Багато води ? Це дивна порада !
Це погана робота нирок, а ви пропонуєте добавити їм роботи ?
Столічна штучка
• 15 июля 2024
Ответ дляфрау Гітта
Багато води ? Це дивна порада !
Думаю, що нирки працюють ок, бо зазвичай я не набрякаю, на лиці також і ногах. Лише в цю жару дуже руки під час сну набрякають
Клин_Кляйн• 15 июля 2024
Обмежити сіль, питтєвий режим та лімфодренажні тренування.
Препарат не можна приймати з метою зменшити набряки, бо це і небезпечно, і неефективно, бо тоді доведеться постійно пити по колу. Почитайте, скільки дівчат на ньому свого часу сиділо і чим все закінчилося.
Сорока-ворона• 15 июля 2024
Ответ дляСтолічна штучка
А серце перевіряли?
Проблеми з серцем теж дають набряки
Столічна штучка
• 15 июля 2024
Ответ дляСорока-ворона
А серце перевіряли?
Проблеми з серцем теж дають набряки
Там також все ок
Столічна штучка
• 15 июля 2024
Ответ дляСорока-ворона
А серце перевіряли?
Проблеми з серцем теж дають набряки
Це почалось лише тиждень тому коли ця страшна спека.
Экспертиза• 15 июля 2024
Ответ дляфрау Гітта
Багато води ? Це дивна порада !
Набряк- це перша ознака дефіциту води. Організм запасає воду, затримуючи її в собі.
Основна функція нирок- це фільтрація. І щоб вони нормально функціонували, їм потрібно працювати. А інакше виникає застій і відкладення нальоту. Якщо пити воду, то це все виводиться з організму.
Апрель Ивановна• 15 июля 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Так угрожающе написали)) И що ж там за таки наслідки?
фрау Гітта• 15 июля 2024
Ответ дляЭкспертиза
Зараз всі лікарі раджуть вже не пити, як то модно було усім по 2 літри води на день, а пити по потребі !
Я, наприклад, дуже мало пʼю, набряків немає, тільки від сидячої роботи і в таку жару під кінець, хочеться зняти взуття і задерти ноги.
фрау Гітта• 15 июля 2024
Ответ дляАпрель Ивановна
Та, мелочь - нирки відваляться )
Я читаю тему і починаю розуміти, чому деяким треба все ж заборонити без рецепту купувати ліки …
От автор пише - у спортзалі всі масово пʼють фуросемід, це я взагалі ? Наче ці люди слідкують за своїм здоровʼям, і одночасно його гублять такою важкою хімією … без причини !
Экспертиза• 15 июля 2024
Ответ дляфрау Гітта
Так тема ж не про вас. Ви пʼєте скільки хочете і вам нормально.
А автор має набряки. Значить свою норму вона не випиває і організм запасається водою. І в неї набряки тільки рук. Кінцівки -це частини тіла з найгіршим кровообігом. Тому організм скидає ці запаси води туди, щоб зменшити навантаження на серце.
Вода, раціон і рух- це найпростіше, що можна спробувати, щоб зменшити набряки.