А_я_ЛОЖУ!• 16 июля 2024
Підкажіть круті готелі на Кіпрі
Mariia_touragent• 16 июля 2024
Four seasons, Amara, Anassa, Parklane, вже майже легендарний Amathus- чудові 💓
А_я_ЛОЖУ!
• 16 июля 2024
Ответ дляMariia_touragent
Ой, дякую Вам. А такі , щоб з вечірніми програмами були? Бо дивиламя Анассу , то там лише жива музика ввечері. А такий варіант без розваг мені не підходить, хоча готель чудовий.
Mariia_touragent• 17 июля 2024
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Та й не тільки Анасса, майже всі такі ’рівневі’ варіанти на Кіпрі - це якісний і дуже спокійний релакс, без нав´язливої анімації і т.п. Хіба що City of Dreams Mediterraneаn. Як варіант ще, берете готель до вподоби, машину, а за веселощами - ’в місто’. АйяНапа, Лімасол- клуби, бари, ресторани, вечірки, концерти, фестивалі...