Шалена невинність• 16 июля 2024

Пласка Земля/масони/золотий мільярд - звідки коріння?

Просто цікаво.
Сидиш у свої бульбашці, а потім перетинаєшся з якоюсь групою люлдей, де хо ча б один починає розповідати, про пласку землю, чи масонів.
На тлі, війни вже чула, що нас знищують навмисно, щоб сюди переселити ізраїльтян.
А ще, десь є надпис, що на землі має залишитися тільки мільярд людей, всі інші підлягають знищенню.
З аномальною жарою, почула, що це у нас використовують кліматичну зброю. А те, що аномальна жара була в минулі роки у Європі - не хочуть і чути.
А якиі ще є теорії змов? І кому вони вигідні? Для чого це розгіняється?
ПрипоРошенная• 16 июля 2024
Ответ дляШалена невинність
Я написала зі свого досввіду. Потрапляєш на певний час в групу людей, і там ’авторитетно заявляють’. Посилання ніхто не дає.
Екологів читаю.
Если начали интересоваться, то обязательно придет информация.

ПрипоРошенная• 16 июля 2024
„Многие вещи нам непонятны не потому, что наши понятия слабы; но потому, что сии вещи не входят в круг наших понятий.“

Козьма Прутков