Реверанс• 16 июля 2024

Народному депутату Задорожнему вручили подозрение.

У меня Женя Лисий кент, а ти хто?

Народному депутату Задорожнему вручили подозрение.Очередной «Слуга народа», которого поймали на взятке. Подробнее в видео.

Яка весела компанія однодумців! Кримінал, корупція , ідиоти як безугла- те що є основою влади сьогодення.
автор Реверанс • 16 июля 2024
Яке позорище, Верховна Рада жуліків,криминільних особ і ворюг.

nutty• 16 июля 2024
Шо саме вас дивує?
автор Реверанс • 16 июля 2024
Ответ дляnutty
Шо саме вас дивує?
Термін дії і однотипні номери діючих осіб
nutty• 16 июля 2024
Ответ дляРеверанс
А ви на шо сподівались у 19му році?
alenka3108• 16 июля 2024
Сьогодні прочитала, що Порошенко вніс заставу за Червінського. Хоч волю людина побачить.
автор Реверанс • 16 июля 2024
Ответ дляnutty
А ви на шо сподівались у 19му році?
За за це не голосувала.Знайшлись добрі люди,котрі оце привели до влади.
Їде на Одесу,тягне Петріоти за собою.
росіянці гатять по Охмадиту,отаке совпаденіє
inresta• 16 июля 2024
Ответ дляРеверанс
Їде на Одесу,тягне Петріоти за собою.
не нужно перекладывать вину на простых людей.
Никого они к власти не приводили.
Выборы - это театр, фикция, фальш.
Там уже все было решено заранее
автор Реверанс • 16 июля 2024
Ответ дляalenka3108
Ще повно патріотів-політвязнів цього режиму.
Другий рік ні за що сидить Дудін.
Який поперек всіх наказів не здав Харків.
Сьогодні засідання не відбулося,але вийшло приїхали з Асошіейтед Пресс,може й Дудіна вдасться визволити з лабет ермака.
НАТО в захопленні від його розробки та впровадження на початку війни, а ми сьогодні розказали про це журналістам
Aksinia 111• 16 июля 2024
Дії Безуглої будуть перевіряти в СБУ — Веніславський у коментарі «Главкому»

Члена парламентського комітету з питань безпеки, оборони та розвідки обурило те, що Безугла вивела в публічний простір інформацію, яка обговорювалась на закритому засіданні комітету, тому він передав заяву до СБУ.
Раніше озвучена Безуглою інформація щодо написання на неї заяви в ДБР була лише вільною інтерпретацією слів Веніславського, адже ситуація навколо Безуглої — компетенція Служби безпеки.
И такое бывает . Это хорошо или плохо ?

nutty• 16 июля 2024
Ответ дляinresta
Никого они к власти не приводили.
Выборы - это театр, фикция, фальш.
Там уже все было решено заранее
Я лично знаю тех, кто его выбрал. Понятно, что фикция, но сериалы и желание ’поржать’ все равно имеют место быть
автор Реверанс • 16 июля 2024
Ответ дляinresta
Никого они к власти не приводили.
Выборы - это театр, фикция, фальш.
Там уже все было решено заранее
Ким?
Бабушкою коломойською чи дурними довірливими людьми.
Ми всі президенти?Так нам презедент на вуха вішав.
До речі воїн в Золотому,з яким так гидко і по пацанськи розмовляв наш презедент теж за нього голосував.
Янтар вже на небі.
А ми лишились з його вибором
- Хто ти такой чтобі я с тобой разговаривал.
- Я не лох мне уже 42 годика
- Что значит не здадим оружие,а если найду?
автор Реверанс • 16 июля 2024
Ответ дляAksinia 111

И такое бывает . Это хорошо или плохо ?
Звичайний цирк.
Ви любите цирк?
Nat-li• 16 июля 2024
Ответ дляРеверанс
Їде на Одесу,тягне Петріоти за собою.
Все думала, откуда этот слушок про патриоты пошел. А это пеця працює 🤦‍♀️
inresta• 16 июля 2024
Ответ дляРеверанс
Ким?
Янтар вже на небі.
А ми лишились з його вибором
- Я не лох мне уже 42 годика
я думала вы за народ, оказывается вы просто бот
автор Реверанс • 16 июля 2024
Ответ дляnutty
Поржали до повномаштабки,тепер молимся і під сирени ховаєм найкращих хлопців та дівчат.
автор Реверанс • 16 июля 2024
Ответ дляinresta
Без хамства ніяк?
Очікувано.
alenka3108• 16 июля 2024
Ответ дляРеверанс
Другий рік ні за що сидить Дудін.
Та ясно. Але хоч за Червінського порадієм.
автор Реверанс • 16 июля 2024
Ответ дляalenka3108
Як випустять - порадієм.
Aksinia 111• 16 июля 2024
Ответ дляРеверанс
Звичайний цирк.
Ви любите цирк?
Это тоже цирк ?
Зеленський ініціював законопроєкт щодо позбавлення державних нагород за популяризацію або пропаганду держави-агресора чи вчинення інших протиправних дій проти України

Це стосується тих, хто отримував державні нагороди України, в тому числі Героя України, ордени «За заслуги» та інші, але обрав для себе не Україну – обрав ворога і зараз підтримує сосію так чи інакше або взагалі перебуває на її території, — додав президент.