Некомильфо• 17 июля 2024
Бартолинит.
У кого было, как лечили?
Країна мрій• 17 июля 2024
Ответ дляШумелка Мышь
У подруги в отпуске проявилось, хирург вскрыл. Зажило на раз.
Це коли в неї таке сталося
Бо він поганий тим що набирається через час , і ото вскриття до жопки, треба видаляти кісту
Шумелка Мышь• 17 июля 2024
Ответ дляКраїна мрій
Це коли в неї таке сталося
Та вже зі десять років. Більш ніби то не турбувало.
Але сама ніяк не лікувала, пішла до лікаря і правильно зробила.
Країна мрій• 17 июля 2024
Ответ дляШумелка Мышь
Зрозуміло, пощастило вашій подрузі, там не великий відсоток коли просто почистили і забула
Скорая помощь• 17 июля 2024
Первый раз чистили,второй сама прорвала(но это ад, лучше чистить),третий раз снова чистили. Решилась уже удалять,а железа угомонилась и больше не беспокоила, лет 10 уже.
Шумелка Мышь• 17 июля 2024
Ответ дляКраїна мрій
Ви знаєте, вони там і кісту могли за раз видалити. Вона в такому шоці була що їй там різали і нічого не розуміла тому що англійська у обох була не дуже. Але хірург попрацював, зажило нормально, більше не турбувало. Само не пройде, тре до лікаря.
Омлетик• 17 июля 2024
Колись було, прибрала народним методом , мед з борошном змішати, в марльючку і наніч поставити до бартолініту, дивно, але пройшло і не повернулось