Некомильфо• 17 июля 2024

Бартолинит.

У кого было, как лечили?
Шумелка Мышь• 17 июля 2024
У подруги в отпуске проявилось, хирург вскрыл. Зажило на раз.

Країна мрій• 17 июля 2024
Ответ дляШумелка Мышь
Це коли в неї таке сталося
Бо він поганий тим що набирається через час , і ото вскриття до жопки, треба видаляти кісту
Шумелка Мышь• 17 июля 2024
Ответ дляКраїна мрій
Це коли в неї таке сталося
Та вже зі десять років. Більш ніби то не турбувало.
Але сама ніяк не лікувала, пішла до лікаря і правильно зробила.
Країна мрій• 17 июля 2024
Ответ дляШумелка Мышь
Зрозуміло, пощастило вашій подрузі, там не великий відсоток коли просто почистили і забула
Сокодавка ще та• 17 июля 2024
Операцию делали небольшую
Скорая помощь• 17 июля 2024
Первый раз чистили,второй сама прорвала(но это ад, лучше чистить),третий раз снова чистили. Решилась уже удалять,а железа угомонилась и больше не беспокоила, лет 10 уже.
Шумелка Мышь• 17 июля 2024
Ответ дляКраїна мрій
Ви знаєте, вони там і кісту могли за раз видалити. Вона в такому шоці була що їй там різали і нічого не розуміла тому що англійська у обох була не дуже. Але хірург попрацював, зажило нормально, більше не турбувало. Само не пройде, тре до лікаря.
Омлетик• 17 июля 2024
Колись було, прибрала народним методом , мед з борошном змішати, в марльючку і наніч поставити до бартолініту, дивно, але пройшло і не повернулось