Пузата Хата• Изменено 17 июля 2024

У кого кожа на стопах как попа младенца

Поделитесь лафхаками, как достичь красоты и мягкости пяток.
За неделю кожа огрубевает сильно.
Мазала на ночь кремом, эффект временный.
Банка з медом• 17 июля 2024
У меня, писала уже в такой теме. Педикюр полностью 1 раз в 4 недели. Каждый вечер - крем Юка с мочевиной (иные - до попы двери). Работает только в связке. Если не почистить пятки - от крема станет лучше, но не идеально. А вот если почистить и крем каждый вечер - 4 недели хожу как новая.

ИНЬэтовамниЯНЬ• 17 июля 2024
Ответ дляБойова
В мого чоловіка. Бляха, нічим не маже, не тре. Любо дорого дивитись на ті пʼяти. Мо вони тріскаються від нервів? 😝 бо мій спокійний як удав. А в мене ті пʼяти(((
В мого так само, йому 49 років, а пʼяти як у ненародженого. А я постійно свої сухі пʼятки мажу кремом, скрабом, пемзою тру. Всі роки нашого сумісного життя не розумію цієї несправедливості
ИНЬэтовамниЯНЬ• 17 июля 2024
Крем із мочевиною рулить, але він повинен бути на постійній основі, а не періодами. І % мочевини чим вище тим краще, мінімум 10%, а краще 25%.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 17 июля 2024
Щодо їжі, то ми ємо однаково, у чоловіка порція більша. Взуття теж, 90% це кеди, кросівки. Вже не памʼятаю коли останній раз одягала щось інше, років 13 назад мабуть.