Кусачая Я• 17 июля 2024
Дівчата як ви добираєтеся до аеропорту Варшава Шопен?
Моє місто Київ . Як краще зробити якщо політ буде 3 години, приїхати в Варшаву на день раніше зняти готель і переночувати? Чи прямо в аеропорт і так чекати півдня там ? Як краще потяг, автобус?
Принцепесочка• 17 июля 2024
Чоловік їхав потягом, приїхав за день, ночував у готелі біля аеропорту, у вартість номеру входить трансфер до/від готелю.
Кусачая Я
• 17 июля 2024
Ответ дляO-Yumi
Потяг до Хелму, потім Хелм-Варшава. Я люблю приїхати заздалегідь і погуляти по Варшаві. Люблю її
А куди можна здати валізу важку?
Фізик-ядерщик заочно• 17 июля 2024
Есть автобусы которые идут в аэропорт.Но поездом надёжней.Рассчитывайте время в аэропорту вам нужно быть за 1,5-3часа до вылета.Смотря какие у вас билеты
Фізик-ядерщик заочно• 17 июля 2024
Ответ дляКусачая Я
А куди можна здати валізу важку?
В аэропорту должны быть камеры хранения
Слобожаночка• 17 июля 2024
О котрій у вас виліт? Потяги приходять вчасно за розкладом. Тому треба відштовхуватись від часу вашого вильоту.
В рот не ложи• 17 июля 2024
Ответ дляКусачая Я
О 21
Немає сенсу ночувати. Можете лишити речі в камері схову на варшава центральна ( вниз по сходами і два рази направо) і гуляти до того по місту