Наизнанку• 17 июля 2024
Возможно ли договориться с врачом о КС
Добрый день девочки , возможно ли договориться с врачом о КС без показаний ? И чтобы договориться нужно найти врача именно который проведет операцию или можно с тем у кого на учёте стоите ? Может кто то знает какая цена будет , и это возможно вообще ?
Пес Патрон• 17 июля 2024
Возможно.
Договаривалась в этом году с врачом, который оперировал.
1300 $
Кондуктор маршрутки• 17 июля 2024
С врачом жк точно нет смысла, ищите врача в роддоме, лучше завотделения
Манкоголік• 17 июля 2024
Возможно. Договариваться с врачем из роддома, понятно, что заранее, а не в процессе. Показания к кс вам нарисуют. Цены около 1000.
Хропочка з гривкою• 17 июля 2024
так, можна. я в свій час як тільки дізналась шо вагітна то одразу знала шо буду тільки КР робити.
домовлялась з однією, а вона мене почала вмовляти на природні пологи, довга бесіда була, з аргументами. пішла до іншої, вона подивилась карту, питає «самі народжувати хочете?»
я кажу «нє, можна КР»
вона «звичайно. вибирайте день, приїжджайте в 8 ранку»
я кажу «нє, можна КР»
Lesik_2013• 18 июля 2024
Поясніть, чому Ви так хочете КС? У мене дитина лежить то сідничками, то поперек, є обвиття - молюся, щоб перевернулася правильно і розпуталася - так не хочу полосної операції. Може я щось не розумію в перевагах КС ...
Наизнанку
• 18 июля 2024
Ответ дляLesik_2013
Насправді не хочу проходити через все це , у моєї мами були важкі пологи близнята народилися ще не було 7 місяців , я залишилася а дівчинка померла , ще і мені поломали ногу , потім склали неправильно потім знову поломали ..