Хто їздив в Варшаву через Дорохуськ потягом 023К Київ- Дорохуськ?
Дуже цікаво почути як там умови, чи вмикають кондиціонери в спеку
tolmachovvv• 18 июля 2024
Две недели назад ехала с кондиционером - замёрзла нереально, назад возвращалась _без кондиционера это был ад. Вчера с кондиционером, завтра буду ехать назад напишу.
Ответ дляtolmachovvv
Дуже вам дякую 🌸
Ответ дляtolmachovvv
Я наскільки розумію, там від вагона залежить чи як
Ми то брали квитки на 23, не люкс , бо люкс не було
Ответ дляtolmachovvv
А вікно хоча можна відкрити хоч десь?🤯
По погоді дивлюся, буде 🥵 спека
Cosmo_2005• 18 июля 2024
Тиждень тому їхала з Києва. Кондиціонер був, але він не справлявся з тою спекою. А вже по Польщі в електричці не було. Вікна всі відкриті, дує, але гаряче повітря. Реально дуже важка дорога вийшла.
Ответ дляCosmo_2005
Тоді якраз спека була, ну добре шо хоч вікна відкрити можна, хоч повітря яке б воно не було потрапляло
Наткнулась на новину що десь людина від жари померла, бо вентиляція була вимкнена в купе,не кажучи про кондьор, і вікна всі зачинені