Сегодня дали аванс, даже половины суммы не додали. Позже в вайбере отписались что это из-за какого-то глобального сбоя.
У вас также?
SpiritStar• 19 июля 2024
«В даний час значний збій у роботі Microsoft торкається тисячі, якщо не мільйонів користувачів по всій країні, обмежуючи доступ до різних сервісів. Багато користувачів повідомляють, що комп´ютери вимикаються або відображають синій екран. Цей збій зачіпає великі банки, міжнародні авіакомпанії, Gmail, Amazon та служби екстреної допомоги викликали численні відключення служби екстреної допомоги у кількох штатах США. Цей збій призвів до численних ІТ-проблем та розчарувань. Ситуація все ще розвивається».