Про загибель Кирила Дядюшка повідомили у танцювальному колективі Зразкового ансамблю народного танцю «Український Сувенір». Хлопчику було всього 12 років.
Вот настоящие будущее Украины, которое убивают каждый день
А не Фарионша, за которой плачь устроили
Она успела пожить, детей выростить, внуков понянчить
А такие, как этот мальчик, и тысячи других - нет
Ответ дляmarata
Дуже шкода кожного, хто загинув через кляту русню. Але й на вулиці вбивати за те, що не збігалися погляди, - це дикість. Вона теж була патріоткою своєї країни
Ну ещё никто убийцу не нашел и за что ее убили неизвестно, поэтому это ваши домыслы,что она пострадала за мову и т.д.
Liebelebenn• 20 июля 2024
Вбивають все українське: старе- мале, нищать школи, бомблять універи, гатять по музеях!!! Музей Марії Примаченко розгатили прямою наводкою. Наших письменників, поетів вбивають катуючи, за українську мову виривають нігті і ріжуть по живому, щоб зросійщкгі малороси гавкали про какую разніцу і вєлікава буніна. Горе безпамятним
Nathalie27• 20 июля 2024
Ответ дляmarata
Ми ще не знаємо точно, за що її вбили. За звичайне неспівпадіння поглядів людину не пасуть тиждень.
Та і патріотизм у неї був більше показний і дутий.
Nathalie27• 20 июля 2024
Ответ дляmarata
Ну ненавиділи її саме за це
Її ненавиділи за травлю, яку вона влаштовувала.
interior_designer• 20 июля 2024
Мягких тебе облаков, Кирюша
Такой хороший и талантливый мальчишка(((((
ВасильевнаЯ• 20 июля 2024
Ответ дляOlvia1987
Хоч тема і не про неї,але напишу:вона була патріоткою недемократичної України.
Патриотка, доходившая до маразма. Это ж надо было гнобить русскоговорящих военных, которые защищали ее же задницу. После этого фарионшу ни капли не жаль.
HelloKitty18• 20 июля 2024
Ответ дляАня_я
Её убийство похоже не на идейное,а на провокацию, чтобы ещё больше расшатать общество.
У русни ничего не получается на фронте, а вот так из-под тишка - очень даже
Я б не сказала, що у русні не виходить на фронті, скоріше навпаки.
Захоплюють і захоплюють території.
Nikol-9a2f• 20 июля 2024
Ответ дляmarata
Де докази, що її вбили через погляди, а не через темношкірого коханця наприклад?😂
Ответ дляАня_я
А на фронте и не надо.Зато в тылу неплохо получается.Притом им особо и стараться не надо: всё сделает наша власть.
Для чого ще і в цій темі Фаріон, десятка попередніх мало?
Ця клята війна викошує наш цвіт нації. Ще згадайте, скільки на війні гине хлопців. Недавно хоронили однокурсника, доброго, відповідального, дуже розумного, його могила була в самому кінці поля, поки піднімалися, надивилися на фотографії на могилах воїнів, Боже, які ж вони всі світлі! Ще би мали жити і жити, бути щасливими, коханими, виховувати дітей, якби якесь дране плешиве мурло не вирішило піти війною.
WhiteWidow• 20 июля 2024
Ответ дляmarata
Ну ненавиділи її саме за це
Та ні. Я люблю мову, спілкуюся нею. Але фаріон, у її промовах, дописах, у всій її риториці, таки хватила зайвого. Типова агресивна вишивата.
Aksinia 111• 20 июля 2024
Ответ дляТенко
Ужасная смерть
Из всех моих подписок только один тг-канал написал про Николаев и погибшего мальчика
Не знаю на кого Вы подписаны, у меня все каналы об этом писали .
Самое ужасное, когда погибают дети ! Тем более такой страшной смертью !
Вот честно, я не знаю как такое в принципе , когда нибудь можно простить .... В этих смертях виновата масса людей, от решения до изготовления и запуска ракет ! Они всё видят, знают и понимают !
Такая карма с руснёй останется навечно ! Гнилая нация !
HelloKitty18• 20 июля 2024
Ответ дляvikohka
по сeлу в дeнь, да?
По селу, але це успіх, як важко потім відвойовувати кожен метр.
Ответ дляАня_я
Це з чого ви висновок зробили, що у них нічого на фронті не виходить?
Провокація можливо, не факт, що з боку русні.
Ответ дляТенко
Ужасная смерть
Я багато де читала, але і про Фаріон купа інформації. Дітей шкода найбільше. Кожна смерть - трагедія, але коли це невинні діти, розриває на куски. М´яких хмаринок маленькому ангелу.
kseniya123• 20 июля 2024
Страшная трагедия, мягких облаков Кирюше.
Кто из Николаева,знают что там совсем рядом больницы. И меня не покидает мысль,куда эти твари целились.
interior_designer• 20 июля 2024
Ответ дляkseniya123
для меня лично нет логики вообще, куда там целиться? в детскую поликлинику? я тут живу, нет тут ничего от слова совсем. Но меня после Охматдита не удивляет, что эти мрази тупо бьют куда ни попадя(