Лика-прилипка• сегодня в 11:06
Чи платять податки власники житла, яке ви орендуєте в Європі або США?
Чи все так само які нас?
Да, я блондинка!• сегодня в 11:09
Думаю, залежить від країни. Наприклад, в Нідерландах все в основному через банк. Тому система бачить, та не платити податки - не вийде. Власники часто спілкуються через агентів, розрахунок через банк. В Іспанії власники люблять готівку, та якщо є можливість не платити податки, скоріше за все вони не сплатять, податкова система в Іспанії агресивна, податки великі, тому ухиляються, на жаль.
Да, я блондинка!• сегодня в 11:10
Важлива країна перебування та статус людини, яка орендує житло. Знаю, в США також можуть і кинути при оренді, і власники мухлювати з грошима.
наКоблучках• сегодня в 11:11
По разному, сейчас да, до этого снимала 3 квартиры с оплатой налом )
Португалия
Дуб береза• сегодня в 11:14
Конечно платят, любое зачисление на карту видит Finanzamt в Германии, а в конце года ты подаешь Steuererklärung, налоговую декларацию. Мой муж немец, он сдает квартиру. Плюс в сдаваемом жилье регистрируются съемщики, им напрямую приходят счета за вывоз мусора итд
Бідося• сегодня в 11:13
По-різному , дохід від оренди включається до загального доходу і далі вже залежить від суми - буде податок чи ні. Ті, хто здає багато квартир, часто частину проводять не офіційно, щоб все не платити
Тень льва• сегодня в 11:13
Моя власниця не платить. Розрахунок лише готівкою, в жек зголосила тільки чоловіка, щоб платити менше за сміття і квартилату. Польща.
Мені немає діла до того чи платить податок, її податки на мене не впливають
Манкоголік• сегодня в 11:13
В Швейцарии свое первое жилье снимала у швейцарцев все официально, переводила оплату на банковскую карту. Потом начала снимать у девочки с Донецка, она еще в 2014 уехала, плачу ей наличкой, никаких официальных бумаг нет, договор аренды не составляли, думаю она не платит
Вообще не факт• сегодня в 11:21
Платят заичайно, якщо це не наші. Несплата податків, це серйозне правопорушення в Європі.
Саме через це вони і живуть нормально,бо держава живе на податки своїх громадян і бізнесу
Бідося• сегодня в 11:17
Ответ дляВообще не факт
Яка наївність
Психологічка• сегодня в 11:18
Конечно платят. Сколько снимаем , все официально, договор, оплата на счет
Этожзвяздаяегообожаю• сегодня в 11:19
хіба якщо десь готівкою платите. У Швеції це виключено. А в Італії можна
Вообще не факт• сегодня в 11:21
Ответ дляБідося
Яка наївність
Я 6.5 років прожила в Європі, в трьох країнах. Так що не потрібно мені розповідати про податки. Я не кажу що всі платять, але точно платить більшість. Не платять десь на периферії в Італії,та подібних місцях,це так. Я з таким стикалась.
Царевна_несушка• сегодня в 11:20
Ответ дляДа, я блондинка!
Почему на жаль? То слава богу, что можно от гнета государства хоть как-то уйти.
Бідося• сегодня в 11:22
Ответ дляВообще не факт
Хтось платить , хтось не платить, ви просто не в курсі всіх схем. Особливо ті, хто на цьому заробляє , а не просто здає одну квартиру, завжди шукають як можна зекономити на податках
Вообще не факт• сегодня в 11:23
Ответ дляЦаревна_несушка
Гнёт? А на які кошти будувати соціал, підтримувати інфраструктуру країни, платити військовим,поліції,вчителям,лікарям, безкоштовна освіта та ін
Царевна_несушка• сегодня в 11:24
Ответ дляВообще не факт
Меньше пусть воруют и держат людей за рабов.
Вообще не факт• сегодня в 11:24
Ответ дляБідося
Зекономити так. Вони завжди консультуються з цього приводу, і це цілком законно.
Бідося• сегодня в 11:25
Ответ дляВообще не факт
Знову помиляєтесь, просто не вся оренда проходить офіційно, частина за готівку
Да, я блондинка!• сегодня в 11:28
Ответ дляЦаревна_несушка
Ви дивна? З одних система здирає велетенські податки, та від системи не сховатися. Це стосується і наших біженців, що офіційно працюють в країні. А заможні іспанці та всі з іспанськими паспортами, хто має купу нерухомості та здає її, не платить податки, це злочин. Саме тому - на жаль. Закон один для всіх має бути. Так само з банками - простого громадянина в Іспанії банки змушують звітувати за кожні 30 євро, а коли наш воєнком завів понад 4 мільйони євро та купив віллу, то від нього податкова не просила звітів, отакі дива.
Да, я блондинка!• сегодня в 11:37
Ответ дляЦаревна_несушка
До речі, високі пенсії, порівняно з Україною, високий прожитковий мінімум, соціальні програми, державна медицина на достойному рівні, гарні навчальні заклади, забезпечення достойними підручниками - список довгий, це все за рахунок платників податків. Ну і моє улюблене - в школах та лікарнях без конвертів в основному, це саме здобуток того, що люди платять податки. А безлад, як у нас, то призводить до більшого хаосу. На жаль, див не буває. Ті європейські країни, де високий рівень життя, то вони досягли це не за допомогою магії, а за рахунок праці, виконання законів, я так підозрюю:-)
Ума Палата• сегодня в 11:41
Ответ дляВообще не факт
Если Вы думаете, шо в Святой Европе не мухлюют с налогами, то Вы глубоко ошибаетесь.
Вообще не факт• сегодня в 11:40
Ответ дляУма Палата
Святых нет нигде. Но платит там абсолютное большинство, в отличие от Украины.
Дуб береза• сегодня в 11:44
Ответ дляБідося
Сэкономить на налогах есть множество легальных схем когда у тебя есть своя фирма, например. И оформлять все по максимуму на нее
Не обижаюсь• сегодня в 11:51
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
В Швеции куча неофициальных «вторых рук».
120-120-120 (не худею)• 2 часа назад
Ответ дляДа, я блондинка!
В Нидерландах можете и наличной заплатить
Да, я блондинка!• 2 часа назад
Ответ для120-120-120 (не худею)
Це скоріше виключення з правил, рідкість. Знаю, про що пишу.