Вельми шановна• 20 июля 2024
Є тут гінеколог?
Пила регіведон. Так як не зупинялось менструації 18 днів( кровотеча) на узі ендометрій =12 мм. Завершила 21 гормонів. Пішла менструації і вилізео щось здорове наче цей епітелій виліз. Розміром як невеличке яблучко. Що робити з цим що вилізли? Може здатися на аналіз?
Мати та дитина• 08 августа 2024
Запрошуємо на візит, є гарні пропозиції для першого візиту. Також зараз діє акційна ціна на перевірку жіночого здоров´я