Сільський ансамбль• 21 июля 2024
Квитки Укрзалізниця
Дівчата, хто моніторить відкриття продажу квитків,підкажіть, будь ласка, сьогодні відкривається продаж на 9 чи на 10 серпня?
Умничка-помощничка• 21 июля 2024
Ответ дляЮли4ка В
як ми купляли -то як викладають квитки у продаж -так цей додаток висить і бажаних місць нема , потім купляли вже як попало , що залишилось
Вот мне тоже интересно. Пыталась купить целый час, висело и приложение и сайт. А через час уже билетов почти не было. Как может быть, что другие люди спокойно купили билеты, я думала, если плохо работает, зависает, то у всех
ЯниЯ• 21 июля 2024
Ответ дляМой завтрак
Сегодня на 9е, я жду на завтра, мне нужно 10е
Вам випадково не на Ужгород треба?
Я Ужгород миніторю на 10 число
Така люта, бо квитки узагалі не реально купити останнім часом
Я Ужгород миніторю на 10 число
Мой завтрак• 21 июля 2024
Ответ дляЯниЯ
Вам випадково не на Ужгород треба?
Я Ужгород миніторю на 10 число
Нет, Одесса
Мой завтрак• 21 июля 2024
Ответ дляУмничка-помощничка
Может люди в кассе брали
Белая и пушистая• 22 июля 2024
Ответ дляЯниЯ
Вам випадково не на Ужгород треба?
Я Ужгород миніторю на 10 число
Сьогодні є вибір квитків