Сіґеле-міґеле• 13 августа в 11:28
Дитина повинна знати, що вона не рідна по крові?
Краще поступово про це розказувати, дозуючі інформацію чи вже в дорослому віці повністю все викласти?
Анонимарик• 13 августа в 12:49
Ответ дляМальовнича даль
Для того , чтоб эта информация плавно вошла в мозг ребенка
Без потрясений и стрессов
Как норма
Ну вот бывает так .
Без потрясений и стрессов
Как норма
Ну вот бывает так .
Про таких кажуть ’народжені серцем’
І діти цим пишаються)
ГугелП@лАмался• 13 августа в 12:50
Ответ дляМавка
Я не знаю як краще. В мене подруга вийшла заміж за чоловіка з дитиною, дівчинці було 2,5 рочки. Вона прийняла дитину як свою і виховувала як свою, дитина не знала що не рідна. Але знайшлись ’добрі люди’ які розповіли правду. У дівчинки була істерика, довго відходила від такого
А по зовнішньому вигляду вона не могла зрозуміти ,що то не її мама?
Першоклашка• 13 августа в 12:50
Ответ дляМальовнича даль
Серьезно ?😁прям 24/7 прилетает ? 😁
У меня адекватный ребенок . И знает цену всему .
По своим детям не судите всех .
Неа . Не перестанет . И подарки мне дарит , как только научилась зарабатывать .
По своим детям не судите всех .
Конечно, дарит. Потому что если не подарит, вы так ’обидитесь’, что ей не понравится. Знаю, лично проходила. 6 лет в терапии, от мамы дистанцируюсь
Мавка• 13 августа в 12:51
Ответ дляГугелП@лАмался
Ні, вони реально сжожі були між собою, для мене теж було шоком, що то не рідна дочка
Анонимарик• 13 августа в 12:51
Ответ дляВподобайден
Не обязательно.
Мой говорит, что знать не хочет биологических родителей. Они его бросили - так что пошли они.
Он близкими считает тех, кто хорошо к нему относится. Говорит, родить бездумно невелика заслуга. Это каждый может. А вот вырастить, и дать все - это да, сложно и достойно уважения.
Знаете, может он так говорит, чтобы вас не обидеть.
Даже если вы не против, он может подсознательно бояться вас ранить и закрывать свою потребность знать био родителей
Люди порой хотят знать своих предков 200 лет назад, а тут родные родители
Мааарковная• 13 августа в 12:56
Якщо нема ’добоих’ родичів чи знайомих,які скажуть правду, не говорила б взагалі.
Потім вилізе боком. Знаю такі 2 ситуації.
Істерики зі словами, ви мені ніхто, крадіжки, аборт і шкірвен у 13 років.
Губной рояль• 13 августа в 13:00
Она должна знать и желательно до подросткового возраста. Сколько я читала историй про то, как подростки узнавали правду, обычно для большинства это был сильный стресс, а в 4-7 лет все не так.
Вподобайден• 13 августа в 13:15
Ответ дляАнонимарик
У него есть возможность связаться с ними.
Имена он знает.
В фб они есть.
Мало того, биобабушка пыталась связаться с ним - послал и забанил.
Он давно взрослый, живёт отдельно, хотел бы общения - давно бы общался, знает, что приму любое его решение.
Там очень неприятные воспоминания с ними связаны. Их лишили прав, если вы понимаете, что они должны были творить с ребёнком, чтобы такое произошло :(
Вроде он не помнит, но кошмары были долго, просыпался ночью постоянно.
Сейчас спит как убитый, даже во время обстрелов.
Имена он знает.
В фб они есть.
Мальовнича даль• 13 августа в 13:24
Ответ дляПершоклашка
Конечно . И от меня она вся в подаренных брендах , айфонах и квартире 😁
Несчастное забитое дитё 😁
Мальовнича даль• 13 августа в 13:27
Ответ дляВподобайден
Если нормально поговорить, то битие не потребуется.
У вас нормально не выходит, если вы допускаете такую мысль. У нас детей пальцем не трогают. И почему-то они не хамят.
Один раз объяснили и этого хватило.
Вот именно .
У меня как раз и выходит . А по Вам меня не равняйте . И ваши траблы мне не приписывайте
Тяните свою сову без меня . Вы мне не ровня .
Завжди недо...• 13 августа в 13:29
Знайома всиновила хлопчика.
Причому він настільки схожий на них з чоловіком, що якщо не знаєш, то й не скажеш.
На той момент йому було 3 роки, вони одразу йому казали, що в нього є дві мами і два тата.
Історія унікальна ще й тим, що до його всиновлення в них не виходило народити свою дитину, були викидні. В після встановлення вона через 2 роки народила доньку
МояХатаЗкраю• 13 августа в 13:31
Ответ дляМавка
От тому дитина повинна знати правду від батьків, щоб потім не було істерик після ’добрих людей’
МояХатаЗкраю• 13 августа в 13:34
Ответ дляМульйонерша
Рано
Пізно, в дитячому віці дитина набагато спокійніше це сприймає, більше в ігровій формі і нема ще такого чіткого розуміння
МояХатаЗкраю• 13 августа в 13:42
Ответ дляВподобайден
Мой усыновленный знает, что его не родили, а его выбрали сознательно из многих. И гордится этим.
Чего и вам желаю.
Оно всплывёт, как ни старайся скрывать.
Чего и вам желаю.
Оно всплывёт, как ни старайся скрывать.
+10000, маю таку ж ситуацію, мій попередник. Куми всиновити його, коли дитині було 1,8р. Нічого куми не приховували, Юрчик змалку знав правду. Знаю ще одну родину, сусіди моїх батьків, але там хлопчині було вже майже 5р
МояХатаЗкраю• 13 августа в 13:43
Ответ дляЛялька в колисці
мое мнение сразу лет с 2, в виде сказки - мама встретила тебя и тп. он растет с этим знанием и не будет шока
+100000
МояХатаЗкраю• 13 августа в 13:46
Ответ дляЛялька в колисці
да) это лучше всего. пока малыш можно подобрать слова и намного все легче чем потом обухом по голове
Дітей тоді найбільше шокує навіть не те, що вона прийомні, а найбільше те, що люди, котрим вони довіряли беззастережно, в очі їм брехали роками. Одномоментна втрата довіри до найближчих -ось найстрашніше
МояХатаЗкраю• 13 августа в 13:50
Ответ дляЯзвочка
В будь-якому випадку, розказавши про це в 3 роки, дійде це до дитини тільки після 7 в кращому випадку. Тому толку нагружать цією інформацією до розвитку логічного мислення
До 7 років ця інформація переправитися і буде сприйматися, як варіант норми, на рівні підсвідомості . Тому нічого там не нагружається
МояХатаЗкраю• 13 августа в 13:50
Ответ дляПершоклашка
Навпаки. Коли малій дитині щось розказують про навколишній світ, без наголосу як це важливо і незвично, то вона сприймає це просто як інформацію. А стосунки сама бачить які у неї з батьками
+100000
МояХатаЗкраю• 13 августа в 14:03
Ответ дляСиреневенькая
Дело не только в том, что бы ребёнок все понимал, а еще в том, что бы он был психологически готовым принять эту информацию. Одно дело с 2-3 лет ребёнку это говорить подстраиваясь под его уровень развития, другое дело такое озвучить в 7 или в 8. И что толку что он всё понимает. Будет в шоковом состоянии.
А найбільший шок буде від того, що тато і мама, котрим довіряв, не моргнувши оком, брехали йому роками. І відразу виникне ще одне ’а що ще вони мені брешуть?’ Недовіра -страшна штука , вона руйнування навіть найміцніші союзи і зв´язки
Першоклашка• 13 августа в 14:55
Ответ дляМальовнича даль
Прекрасный родитель - это не только тот, кто только дает . А и тот , кто умеет показать наглядно как нужно уважать и ценить себя .
Дети именно на таком и учатся .
’Показать наглядно как ценить и уважать’ - это кулаками? Какая ценность...
Вы, наверное, и рашиков цените и уважаете, за баллистику?
Першоклашка• 13 августа в 15:01
Ответ дляГугелП@лАмался
А як зрозуміти? Я на маму, якраз біологічну, схожа лише кольором очей. Вона каже, що і на батька не схожа. Трошки на одну тітку, трошки на іншу
Тумба-юмба• 13 августа в 15:12
Ответ дляГолова колгоспу
Вы выбрали явно не подходящий возраст. Тут надо было либо в маленьком возрасте либо после 18, когда у них мозги на место встанут. А в 13, как раз самый пик подростковый. Тут и родным родителям деточки такое могут выдавать.
Так, згодна, що в такому віці у дітей є такі прояви.
Яле у мого хлопця, як виявилося пізніше пубертат зі всіма наслідками почався дуже пізно - а сие після 17 років.
Коли я йому казала, я бачила, що психіка у нього стабільна і він не відреагував різко коли я це йому сказала.
Але ви ж рощумієте, що коли виникає будь якмй конфлікт, то звичайно дитина намагалася якось уколоти батька тим, що він не рідний .
А не було б цього факту, то я думаю знайшов би щось інше щоб зробити неприємно.
Мальовнича даль• 13 августа в 15:35
Ответ дляПершоклашка
Вы да
Поэтому у вас что сова что вы сами резиновые 😁
КонФФетОшка• 13 августа в 16:28
Краще одразу і так піднести інформацію щоб дитина думала що неважливо хто народив в принципі а мама це та хто вирощує і любить. Типу так, народила тебе інша жінка, але ми з тобою справжня сім´я і це абсолютно нормально. Але 7+ то вже пізно( треба було починати з 3+
КонФФетОшка• 13 августа в 16:42
Ответ дляТумба-юмба
Я маю такий досвід. Мене з дитиною чоловік лишив з дитиною. Коли сину було 1,5 роки у нашому житті з’явився мій чоловік, який ростив і заботився про сина, як про рідного.
Коли я вирішила сказати сину про те, що батько йому не рідний, сину було 13 років, і це була не гарна реакція і відношення до батька після цього змінилося. Були фрази - ти мені ніхто. Тому не знаю, що було б краще - промовчати чи сказати правду(((((((
До 13 він сформував з ним відносини батько син, все обнулилось. А так би з 3-5 років будували б стабільні але інші відносини
Сіґеле-міґеле
• 13 августа в 18:34
Ответ дляМочалкин блюз
Я дико извиняюсь, у меня отчим появился в 7 лет. Зачем ребёнку намеренно врать, что это отец? И где этот отец шлялся 7 лет логичный вопрос?
Щодо батька, то тут простіше було все. Він прийшов в нашу вже маленьку сім´ю, але дитина сама вирішила це питання. Якось вона сказала: що хочу щоб ти був моїм татом. Ось і все.
Питання про мене.
Сіґеле-міґеле
• 13 августа в 18:32
Ответ дляАнонимарик
Автор, на цю тему є чудова книжка Петрановської ’дитя двух семей’
Якщо коротко - то казати звісно, але не все одразу, в по мірі питань дитина
Якщо вона буде питати ’хто мене народив’ так і відповідати ’інша жінка’
В книзі описані всі проблеми батьків і дітей, і наслідки приховування правди
Дякую вам.
Сіґеле-міґеле
• 13 августа в 18:42
Ответ дляМавка
Краще поспілкуватися з кваліфікованим психологом на цю тему
Спілкувалася і не раз. Їх відповідь це говорити. Як раз в цьому віці, можна було і трохи раніше.
Госпожа Белладонна• 13 августа в 18:42
Ответ дляСиреневенькая
Конечно ребёнок сразу всё должен знать. Это ж какую психологическую травму родители заведомо готовят ребёнку своим молчанием
Тоже так думаю. А то подходящего времени так и не найдется. 7 лет - ещё неокрепшая психика для такой новости, столпы безопасности рухнут у ребенка. Потом подростковый возраст - ещё хуже.
А если сразу говорит что-то типа ’ты нам не родная по крови, но родная по душе. Бог нам дал тебя, чтобы сделать счастливыми’, то вроде как ребенок живёт с этой мыслью как с нормой.