Та прям багіня• 23 июля 2024
Дитина впала зі стільця
Дівчата добрий день.Чи було у Вас що діти падали зі стільця, сьогодні поки готувала сніданок малий видно збирався на стуло і з корточок назад завалився,у нас на кухні термоковрики під ними плитка, але вдарився об холодильник ще головою, підкажіть може у кого таке було, може від удару об холодильник бути струс?Або від падіння на термоковрик з такої висоти?Він наче почуває себе добре але думаю везти в лікарню сьогодні чи вдома спостерігати? Дитині 1,4р.
ЯспАкойнаЯ• 23 июля 2024
Падала с домика на улице вниз головой. Не везла, наблюдала. Но возможно и нужно было..
Летчица• 23 июля 2024
Если будет тошнота, сонливость, значит есть сотрясение, тогда обратитесь к врачу
Катастрофа• 23 июля 2024
Падали у всех, наблюдайте пару суток. Если будет странное поведение или странное самочувствие, то в больницу.
У соседей ребенок в 1,5 года упал с двухметровой горки . На песок, вниз головой. И все ок. Хотя в их случае, думаю, очень повезло.