Херсон це Україна• 23 июля в 23:25
Какой приватный университет в Киеве вы бы посоветовали?
Роза в вазі• 23 июля в 23:26
никакой... у них нет должного уровня аккредитации, но если вам для красоты ... то какая вам разница.
Болтушка Му• 23 июля в 23:28
Ответ дляРоза в вазі
Для мене приватний це як коледж, не більше
Херсон це Україна
• 23 июля в 23:32
Ответ дляКоко Шанель
Почему приватный? Не сдали зно?
НМТ в норме, но хотелось бы ходить в заведение с нормальным, не старым ремонтом + возможно преподаватели всё же прогрессивнее, больше возможностей получить хорошие знания, но второе не могу сказать точно
Коко Шанель• 23 июля в 23:33
Ответ дляХерсон це Україна
Вы такое комбо не найдете.
Ответ дляХерсон це Україна
Обирати вуз за якістю ремонту - оригінальний підхід
Коко Шанель• 23 июля в 23:40
Ответ дляviter33
Понимаю автора. Хочется чтобы было все «на высоте». Мне тоже хочется. Дочь поступает, но мы делаем ставку на факультет и специальность . Еще не знаю в каком Вузе.
Ответ дляКоко Шанель
Донька теж поступає цього року
Але ж не першим пріоритетом ставити ремонт в корпусі/-ах вузу !!
Херсон це Україна
• 23 июля в 23:43
Ответ дляviter33
Донька теж поступає цього року
Это не первый приоритет, но не менее важный, иначе бы не спрашивала здесь мнение что и где лучше
Капитошечка• 23 июля в 23:45
Ответ дляХерсон це Україна
Спеціальність яка?
Шмоточницаца• 23 июля в 23:45
Ответ дляХерсон це Україна
як людина, яка пропрацювала 16 років у ВНЗ, ржу з ваших уявлень про приватні ВНЗ)))
Гжегож Бженчишчикевич• 23 июля в 23:49
Ответ дляХерсон це Україна
Ви надто наївна. Якщо Вам потрібні знання - то дивіться рейтинг ВУЗів. Приватних в топі нема. Що для Вас нормальний ремонт?
Вільний митець• 23 июля в 23:58
Ответ дляКапитошечка
KSE
Людина навряд чи потягнемв плані навчання
Вільний митець• 23 июля в 23:59
Ответ дляviter33
Донька теж поступає цього року
Тоді КНУ би всім програв зі своїм червоним корпусом :)
Вкаблучках• 24 июля в 00:33
Ответ дляХерсон це Україна
KSE
Капитошечка• 24 июля в 07:33
Ответ дляviter33
Розпіарений технікум
88 місце в рейтингу
Куди планує ваша дитина?
Які бали нмт?
Ответ дляКапитошечка
Куди планує ваша дитина?
Які бали нмт?
Ще пару днів дивиться - тоді прийме рішення
З міркувань безпеки - лише Львів (тут живе)
НМТ, на жаль, ’не ахті’ - 187 середній
Закінчила фіз-мат, тому по математ. напрямку, подобається
В УКУ мотив.лист писала, була на співбесіді, запропонували знижку 75%
Однокурсник мій там викладає право
НМТ, на жаль, ’не ахті’ - 187 середній
Однокурсник мій там викладає право
Капитошечка• 24 июля в 07:54
Ответ дляviter33
НМТ, на жаль, ’не ахті’ - 187 середній
Однокурсник мій там викладає право
НМТ, на жаль, ’не ахті’ - 187 середній
Однокурсник мій там викладає право
І однокурсник викладач вважає уку технікумом?
Люди, які здатні оплатити навчання і діти з балами 195 + настільки нерозумні, що йдуть туди вчитися?)
Ответ дляКапитошечка
Якраз однокурсник так вважає. Я там не викладаю, не можу оцінити об’єктивно.
Щодо права (яке він читає в УКУ) - вартість навчання в УКУ 132+ тис.в рік (однакова ціна на усі спеціальності), на юрфаці Франка - 52 тис. в рік.
Рівень викладання і викладацький склад - у Франка на 2 голови вищий
Так, кампус в УКУ красивий))
Просто розпіарений і 88 місце в рейтингу вузів У-ни
Так, кампус в УКУ красивий))
Вкаблучках• 24 июля в 13:58
Ответ дляviter33
Так, кампус в УКУ красивий))
Так ви може вивчіть критерії оцінювання для початку
Першокурсників KSE, наприклад, вже запрошують на роботу з зарплатнею від 15 тис, випускники будуть її мати точно, про кількість різноманітних наукових активностей, лекцій від Голови НБУ до нового голови НАТО я вже мовчу
Ну ремонт, зручність, укриття і технічне оснащення ні в яке порівняння з державними вузами не йдуть
Ответ дляВкаблучках
Зарплатня 15 тис (на рівні ’нижньої межі’ операторів Нової Пошти’) - це насмішка над студентами, які вчаться за 120 тис.грн за рік (КШЕ).
Я від однокурсника (з яким ми підтримуємо контакти і який викладає в УКУ та ім.Франка) знаю виключно про якість навчання. Вона в УКУ в рази нижча (хоча вартість - майже втричі вища).
Вже не кажу, що в УКУ нема бюджету (правда, можуть гранти покривати частину вартості навчання - напевно ’лохи’ вимирають, як мамонти)
Вкаблучках• 24 июля в 14:22
Ответ дляviter33
Ви розумієте сенс словосполучення «від 15 тис»? По-перше, це не робота на повний день, по-друге, а скільки мають платити першокурсникам? 10 тисяч мільйонів?🤦♀️
Який може бути бюджет у приватних вишах? І так, розумні діти з грантами можуть вчитись фактично безкоштовно
Ответ дляВкаблучках
Сорі, робочий день, дискутувати нема ні бажання, ні часу
Свою думку - висловив. Вона опирається на слова викладача, який може порівняти
Якщо вам гріє душу ’зар.плата від 15 тис.’ - ок.
Капитошечка• 24 июля в 15:09
Ответ дляviter33
Цікаво просто
На яку зарплату ваша дитина претендує на 1 курсі?)