Ксерокопия ночи• 24 июля 2024
Фейсбук. Захищено наскрізним шифруванням. Як відключити?
В загальному. З ким в чаті в мене є згадування про "захищено наскрізним шифруванням" - з тими маю проблеми. Мої повідомлення зникають, повідомлення людей зникають, не можна прикріпити фото. Якийсь бардак. Шановний Фейсбук, мені такі нововведення і даремно не потрібні. Як відключити?
Лукава Кішка• 24 июля 2024
это не фейсбук, это у Вас с браузером что-то. попробуйте другой браузер
Ксерокопия ночи
• 24 июля 2024
Ответ дляЛукава Кішка
Три браузери змінили.
Ксерокопия ночи
• 24 июля 2024
Ответ дляКашка-маняшка
Вы заходите на чужую страницу?
Це навіть з тими, хто є в друзях. Але вибірково.
Лукава Кішка• 24 июля 2024
Ответ дляКсерокопия ночи
Три браузери змінили.
тогда странно. впн или другое стороннее ПО не включали?
Ксерокопия ночи
• 24 июля 2024
Ответ дляЛукава Кішка
Звичайно, що ні.
Кашка-маняшка• 24 июля 2024
Ответ дляКсерокопия ночи
Если я на компе захожу через пароль на страницу мужа, то мессенджер, который у него подвязан к другим устройствам, не даст прочитать его переписку. То есть если диалог шел на планшете, то на планшете есть, а на компе видно не будет, будет только вот эта запись .
Ксерокопия ночи
• 24 июля 2024
Ответ дляКашка-маняшка
Я працюю тільки з компу. В мене кнопковий телефон)
Ксерокопия ночи
• 24 июля 2024
Ответ дляКоханозадовільна
У мене теж з´явилося таке оновлення(
І як прибрати?
Success2013• 24 июля 2024
Ответ дляКсерокопия ночи
Три браузери змінили.
А мы ждали,что рыжий клоун выкатит какую-то обнову и вот оно что.Ну Цукер это страна чудес,привыкайте😁