Куратор дебошей• 24 июля 2024

У мене немає ідеальної чистоти і це мене засмучує…

Одним словом , я чомусь не справляюсь з прибиранням . Можливо , тому що хворію …
Дай подивлюся• 24 июля 2024
Мне дети мешают в этом.

Обстановщица• 24 июля 2024
Завжди є, куди прагнути, ідеалу не існує Можливо, це втішить вас
Дружная семейка• 24 июля 2024
Для чого вам ідеальна чистота?
Щоб що
ЯяяКакаджамбо• 24 июля 2024
Мне тоже физически плохо от неубранной квартиры и в голове будто мусор. Убираю и голова проясняется и физически хорошо.
Дайте себе время на выздоровление ❤️‍🩹, наведете еще чистоту.
Не пишу ’заьейте’, потому что знаю, что это не работает
Смурфетта• 24 июля 2024
А воно потрібне те ідеальне? Тим паче через 1 год воно вже не ідеальним стає
Смурфетта• 24 июля 2024
Просто підтримуйте чистоту на прийнятному рівні
Воленс-неволенс• 24 июля 2024
А я не засмучуюсь. В житті є більш цікаві речі ніж прибирання
Указка• 24 июля 2024
Идеальная чистота только у психов и ОКР-щиков ))
Непереможна• 24 июля 2024
И я люблю, чтоб все блестело. Но..... Нас трое+2 кота - такая себе чистота.... Да и фиг с ней))))

автор Куратор дебошей • 24 июля 2024
Ответ дляДружная семейка
Для чого вам ідеальна чистота?
Щоб що
Щоб було приємно, щоб не стидатися як хтось зайде, це зазвичай рідні.
Непереможна• 24 июля 2024
Воленс-неволенс• 24 июля 2024
Ответ дляКуратор дебошей
То не стидайтесь. Це Ваша домівка навіщо жити з оглядкою на когось, це ж з розуму можна зійти
Дружная семейка• 24 июля 2024
Ответ дляКуратор дебошей
У вас там звалище, чи що?
Ніякої ідеальної чистоти не існує
Нє, ну ви можете мити цілий день.
Госпожа Белладонна• 24 июля 2024
А що у вашому розумінні ідеальна чистота?
З чим саме не можете впоратись?
Госпожа Белладонна• 24 июля 2024
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Так і є. Мені погано у безладі та бруді. Як тільки порядок та чистота, то мені легше у всьому іншому, я більше встигаю, менше втомлююсь. Коли безлад, то мені наче бракує простору, повітря
Госпожа Белладонна• 24 июля 2024
Ответ дляКуратор дебошей
От соромитися перед кимось, навіть перед рідними точно не варто, особливо з урахуванням стану здоровʼя
Госпожа Белладонна• 24 июля 2024
Ответ дляДружная семейка
У вас там звалище, чи що?
Ніякої ідеальної чистоти не існує
Нє, ну ви можете мити цілий день.
Ідеальна чистота існує. Але не довго, тим більш якщо родина велика і є діти, домашні тварини
ЯяяКакаджамбо• 24 июля 2024
Ответ дляГоспожа Белладонна
Сестра)
Я сначала сопротивлялась этому, заставляла себя привыкать к небольшому срачу, но потом поняла, что только хуже делаю. Ну вот такие мы, что поделать)
Зажуженная Жужжа• 24 июля 2024
Якщо нічого зайвого не валяється/стоїть/лежить на підлозі і немає пилозбірників у вигляді відкритих поличок/шаф то прибрати роботом, протерти поверхні і помити підлогу не є проблемою. У мене так.

ЛісАпетная• 24 июля 2024
Ответ дляКуратор дебошей
Соромитися чого? Пилинки на шафі чи за диваном?) Як хтось зайде, то вони по закутках лазять чи що?
Швидше за все у Вас срач фантастичний, тому це і бентежить. Ну або якийсь психічний розлад, який потребує стерильності в домі)
Вот Она Я• 24 июля 2024
Стерильна хата - просране життя.
Невидимка Майя• 24 июля 2024
Чим ви хворієте?
Госпожа Белладонна• 24 июля 2024
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Сестра)
Засранки напишуть що це психічна вада, окр тощо. Але це не так. Навіть елементарно в готелі, приходиш з пляжу і прибрано. Одразу приємно, хоча не сама ж прибирала та «під нитку» постіль заправляла
Невидимка Майя• 24 июля 2024
Викинути хлам, самий простий метод
В моїй хаті моя правда• 24 июля 2024
А чим ви хворієте, автор? Запаленням троллячої залози?
Дружная семейка• 24 июля 2024
Ответ дляГоспожа Белладонна
Ідеальна чистота існує в квартирі, де ніхто не живе.
Та й то, пил сідає.

Якщо люди собі живуть, коти ходять, діти граються і малюють, то яка ідеальність?

Головне, щоб речі по місцям, брудний посуд в ПММ, пил шаром не лежав.
So_so• 24 июля 2024
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Биполярное расстройство у автора
Дружная семейка• 24 июля 2024
Ответ дляГоспожа Белладонна
Дома у вас готель?
Воленс-неволенс• 24 июля 2024
Ответ дляГоспожа Белладонна
А мені не дуже приємно від самої думки, що хтось чужий торкався моїх речей. Тому завжди вішаю табличку не прибирати
всегдаДаДа• 24 июля 2024
Чистый пол, вытертая пыль, ничего не навалено по поверхностях и вкусно пахнет. Этого вполне достаточно