Куратор дебошей• 24 июля 2024
У мене немає ідеальної чистоти і це мене засмучує…
Одним словом , я чомусь не справляюсь з прибиранням . Можливо , тому що хворію …
спальное место• 24 июля 2024
Ответ дляКуратор дебошей
Щоб було приємно, щоб не стидатися як хтось зайде, це зазвичай рідні.
В такому випадку точно потрібно лікувати себе, автор..
Госпожа Белладонна• 24 июля 2024
Ответ дляВоленс-неволенс
А мені не дуже приємно від самої думки, що хтось чужий торкався моїх речей. Тому завжди вішаю табличку не прибирати
В мене вже років 15 раз на тиждень приходить прибирати помічниця. Але є домовленість, що у шафах, комодах вона не прибирає
Гжегож Бженчишчикевич• 24 июля 2024
У подруги ідеальна чистота, але вона з ОКР. У мене чистота, але далеко не ідеальна. Завжди є що прибрати. Але я стараюсь. Чоловік, з яким я зустрічаюсь, вважає, що в мене вдома чисто.
мадам Везувий• 24 июля 2024
Дивлячись що саме ви називаєте ідеальною чистотою...
Ось наприклад, за що саме вам може бути соромно, якщо хтось зайде?
Я люблю чистоту, але не рахую що в мене ідеально. Але, тому що в чистоті комфортно мені, тому ії межі визначаю для себе особисто, не звертаючи уваги на інших. Чисті санвузли, свіжа постіль і рушники, протерта підлога, відсутність пилу, обмаль захаращеного простору- ось моя чистота
Дуже люблю надихнутися Тік-током перегладом клін-токів, відразу звяляється бажання щось зробити))
Бідося• 24 июля 2024
Ответ дляКуратор дебошей
А навіщо вони без дзвніка заходять?
Куратор дебошей
• 24 июля 2024
Ответ дляБідося
А навіщо вони без дзвніка заходять?
Не заходять