Санта Барбара• 24 июля 2024
Шафа. Якщо покупець не забирає. товар.
Товар повернеться чи ні ? скільки днів є у покупця. відправлено безпечна доставка. підкажіть, хто знає. дякую
Мейк-ап форева• 24 июля 2024
Если это новая почта, то при отказе нужно оформлять возврат самостоятельно. Семь дней, вроде, чтобы забрать. Но, если не придет - не знаю, как там дальше.
Санта Барбара
• 24 июля 2024
Ответ дляМейк-ап форева
дякую
Томатико• 24 июля 2024
Шафа, безпечна оплата, просто не забрала відправлення (не підійшло по розміру, огляд дозволений), нічого не оформлювала на новій пошті. Гроші повернули на карту.
Мейк-ап форева• 24 июля 2024
Ответ дляТоматико
Вы покупатель?
Бензопирен• 24 июля 2024
Напишіть покупцю в чому справа і чому не забирає? Мені бувало писали ой замовила в інше місто, але я ще туди не приїхала
Авжеж вам повернеться товар, по безпечній оплаті у вас за пересилку гроші не візьмуть, по часу Укрпошта авжеж довго буде по поверненню, хоча дивлячись, яке місто чи селище. З Новою поштою бистріше повинно бути
Госпожа_тамагочи• 24 июля 2024
Товар треба відкликати назад і самостійно оплатити його доставку...