Малявка ще та• 24 июля 2024
Кто недавно получал права
Записалась в автошколу,вот на днях идти.Переживаю,иногда дни не совпадают с рабочими днями не смогу присутствовать на занятиях...И вообще ,если не сдам потом не теорию не практику...
Булькаю• 24 июля 2024
Ответ дляСкляна миша
А вот это огромная ошибка. Мне прям запрещали инструктора на свою садиться, пока не сдам. И правильно делали. Учиться лучше у инструктора, у него и терпения и способов изложения поболе, чем у родственников. Идите на практику и не бойтесь.
я на своей тренируюсь, езжу на парковках, єто большой плюс. Есть закрытые автодромы, где есть трасса - там ездила
Скляна миша• 24 июля 2024
Ответ дляБулькаю
Как минимум это нарушение закона, как максимум высокий риск для окружающих. Считаю, безответнным такое поведение.
Бойова• 24 июля 2024
Ответ дляМалявка ще та
А если не буду ходить не отчислят,как в институте😅😅😅
атвор, а чого не обрали школу де є запис чи онлайн на випадок пропуску. якщо знали що не будете попадати з таким розкладом...дивно якось
ну як мінімум сайт грін вей та купіть про версію, й проходитесь по розділах усім в кінці кожного розділу тести
Малявка ще та
• 24 июля 2024
Ответ дляБойова
У нас одна автошкола в городе
Малявка ще та
• 24 июля 2024
Ответ дляБойова
Я думаю я не одна такая которая работает
Бойова• 24 июля 2024
Ответ дляДокладальниця
Посмотрите вождение в петрозаводске Ютуб
бляха який ще петрозаводск, це ж жарт?
Бойова• 24 июля 2024
Ответ дляМалявка ще та
просто плюс школи (але не всіх, залежить дійсно від вчителя), що вони розповідають саме як вірно відповідати на тестах, бо буває що просто от треба запам´ятати відповідь/відповіді, бо вони не коректні, саме в тестах, якщо відкрити ПДР то там геть інше написано, ніж треба було обрати на іспиті..якось так, але ще раз - не всі такі штуки розповідають, є просто зачитали в голос правила по книжці й все..ніяких прикладів, розборів ситуацій та упору на підготовку до іспиту
Булькаю• 24 июля 2024
Ответ дляСкляна миша
читайте внимаетельно- на закрытом автодроме, где есть трасса для таких как я учеников. согдасно ПДД
А я кумедна• 26 июля 2024
Можете не ходити, зараз і самостійно можна вивчити правила і здати теорію. А на практику будете записуватись на час, який вам зручно
ПодругаМужа• 27 июля 2024
Я зараз проходжу цей цікавий шлях, тож можу поділитись досвідом)
Теорію наразі є можливість опанувати самостійно. Для цього є купа додатків, сайтів та каналів на Ютуб. Особисто я придбала преміум в додатку Водій юа (390 грн), там є питання по темам, по білетам, режими іспиту або заліку. Це зручно. Читаємо тему - потім проходимо тести по ній. Я робила так. Плюс відео з каналу Світлофор на ютубі. В мене на вивчення пішло десь 1,5 місяці. ПДР перечитано деякі теми по 3-4 рази) Здала 10 липня з першого разу з однією помилкою.
Вчора мала перше заняття в автошколі. Вчусь на механіці, бо плануємо авто теж на механіці купувати. До цього трішки вчив чоловік, але в нас мікроавтобус (дизель). Дизель практично не глохне, багато пробачає помилок, тому це легше. Але я й на першому занятті на бензині заглохла тільки один раз, бо тупонула). А так цікаво дуже і все більш-менш вийшло. В кінці заняття поїхали в місто по іншого учня ) Це так круто! Бо по місту я ще не їздила (тільки поля, безлюдні села трішки та стадіон). Мені пощастило з інструктором - він має почуття гумору, тому в нас все з жартами, нервів та психів немає. Їздити сказав будемо на всих машинах автошколи і з різними інструкторами) Щоб мати досвід. Думаю це корисно. Час занять обирати можна самостійно, тому під роботу реально підлаштуватись.
Стосовно здачі чи нездачі - ви дарма хвилюєтесь. Зараз обмежень немає, можна здавати скільки хочете разів. Зі мною здавала жінка - теорія 15-й раз) Здала. З практикою так само, немає обмежень в пробах. Люди здаюсь з 5,6, 8 разу і нікого це не бентежить. Якщо є бажання - ви все здасте! Бажаю терпіння, наполегливості та удачі! )