Давно без алко• 26 июля 2024

Потемніло в очах і заклало вуха

Почну з початку, колись в доньки ( їй зараз 13 років) після курсу масажу на спину стало темніти в очах наприклад в задушених приміщеннях - транспорт, школа, або коли на неї сварити, вона то близько переживає і таке помогло бути.
Робила їй УЗД судин шиї і голови, там якісь судини одна більша , інша менша, кровотік різний , сказали масаж не робити. З того часу пройшло два роки, більше в неї в очах не темніло, хіба раз минулого року коли вчитель Ка на неї на уроці сварила сильно.
І от сьогодні треба було трохи в грубій формі дещо в неї спитати, і вона знов стала чуть бліда під час розмови, і каже що потемніло в очах в заклало вуха. Вчилась, попила воду і пройшло.
Зак і біохімію здавали минулого місяця, бо робили довідки до школи , все в нормі. Лише феритин 10, то зараз приймає препарат заліза, ще має пити до середини серпня ( якраз буде два місяці прийому ) і перездати аналізи.

З чим то може бути зв´язано те потемніння в очах і закладання вух, чи може то бути на емоційному рівні.
Колись коли ставало погано в маршрутці то ясно від нехватки повітря, а зараз вона встала з ліжка, потім наклонилась дещо дістати і підійшла до мене я почала її дещо питати, а вона каже що їй потемніло в очах і заклало вуха.
Ваша прЭлесть• 26 июля 2024
В мене таке буває. Серце не перевіряли? Перевірте, бо може бути і там проблема

Леді_в_пледі• 26 июля 2024
Це перші стадії втрати свідомості. Мозок відключає переферію.
А з чим пов´язано.. то треба шукати. Я так живу, не вишукуючи
автор Давно без алко • 26 июля 2024
Ответ дляВаша прЭлесть
Років три - чотири тому робила їй ехо то все було ок.
задумчивая мордочка• 26 июля 2024
Ответ дляЛеді_в_пледі
Блин и у меня такое бывает ,есть проблемы с шеей и узкие сосуды
Фея_3уровень• 26 июля 2024
У неї може бути від хвилювання, від оточення. В такий момент допоможе солодка міцна кава і нормальне адекватне середовище.
автор Давно без алко • 26 июля 2024
Ответ длязадумчивая мордочка
От в доньки одна ширша судина, інша вудка. Сказали голову на зад не закидати і масаж не робити. Перестала робити той масаж і припинились ці потемніння.
Мозговая пилочка• 26 июля 2024
Сосуды. Если после массажа началось, возможно как-то нарушили кровоток! Плюс эмоции дают свое, сердце бьется быстрее, давление повышается, кровь циркулирует быстрее и вот вам результат. Сахар в порядке у ребенка?
автор Давно без алко • 26 июля 2024
Ответ дляФея_3уровень
В березні вона щось шуміла на уроці, вчителька була зла на неї, то кричала на неї сильно, вона каже я вийшла в коридор і потемніло в очах і заклало вуха.
Зараз знов, на фоні певної розмови, ситуація в сім´ї нормальна, але ви розумієте що підлітки то важко , й іноді без сильних розмов не обійтись. От як сьогодні, я була змушена то в неї все взнати, а їй стало погано.
автор Давно без алко • 26 июля 2024
Ответ дляМозговая пилочка
Так. В червні все здавали і кров, і глікований гемоглобін. Все в нормі

Мозговая пилочка• 26 июля 2024
Ответ дляДавно без алко
Она у вас эмоциональный подросток видимо. Если не найдете физических причин, значит - психолог, психиатр.
Фея_3уровень• 26 июля 2024
Ответ дляДавно без алко
Надо беседовать без повышенных тонов и криков, уметь договариваться. Так нормально.
автор Давно без алко • 26 июля 2024
Ответ дляМозговая пилочка
Так закінчила донька курс масажу для спини і за 2-3 тижні почалось. Потім то УЗД судин, масаж відмінили і заборонили. І більше не повторялось протягом двох років
автор Давно без алко • 26 июля 2024
Ответ дляФея_3уровень
Треба вчитись
Носки на подтяжках• 26 июля 2024
Я так всю жизнь живу, так и не накалупала откуда . Но у меня всегда с собой валидол . Он снимает спазм с сосудов . Как чувствую, что начинаю отъезжать, сразу валидол под язык . Не доходит до потери сознания . Если валидола не оказалось, уши закладывает, отключаюсь, прихожу в себя в холодном поту .
автор Давно без алко • 26 июля 2024
Ответ дляНоски на подтяжках
Так каже донька що їй стало дуже жарко, потім потемніло і заклало вуха. До втрати свідомості не дійшло ттт ні зараз , ні тоді.
Я Вас не боюся• 26 июля 2024
Похоже на симпатоадреналовый криз при стрессе.

Симпатоадреналовый криз проявляется сосудистыми реакциями со стороны головного мозга — головокружение, головная боль, шум в ушах, онемение или «ползание мурашек» (парестезии) в конечностях, онемение языка, губ.
Мозговая пилочка• 26 июля 2024
Ответ дляДавно без алко
Ну вот вам и ответ. Массажем нарушили кровоток. А при эмоциональном возбуждении, кровь циркулирует мощнее и дает о себе знать. И на будущее, шея - это очень серьезно и давать массировать ее не зная, что там происходит категорически нельзя.
Я Вас не боюся• 26 июля 2024
Ответ дляДавно без алко
Вам к неврологу. Сделайте энцефалограмму.
Носки на подтяжках• 26 июля 2024
Ответ дляДавно без алко
Вот! Не вините себя . Такое может случится и не из за стресса . Я так в очереди на укрпочте вырубилась . Хорошо поймала дочка, иначе головой об плитку на полу упала .
Попробуйте валидол . Его не надо весь рассасывать . Чувствует, что начинает, под язык . Попустило, выплюнула .
У меня это лет с 12, сейчас 50 так и нашли ничего .

автор Давно без алко • 26 июля 2024
Ответ дляМозговая пилочка
Вже більше не буду. Має донька сколіоз, сказали масаж. Пішла до реабілітолога, більше не піду. Робить вправи , без масажу + плаває
Курочка• 26 июля 2024
Ответ дляДавно без алко
Не повіриье, так з судинами у всіх людей. Це в неї психологічне. У моєї, при виді лікаря, тиск піднімається до 180-200.
автор Давно без алко • 26 июля 2024
Ответ дляКурочка
В мене однокласниця в обмоток падала коли нам манту робили в школі щоразу. Так і досі. Певно і психологічний фактор має місце, бо погано стало після певної неприємної розмови, в школі також після крику вчительки на неї. Може магній подавати?
Люблю порядок• 26 июля 2024
Спазм судин при стресі, тим більше, у підлітків кровоносна система часто не встигає розвиватися при стрибках росту
автор Давно без алко • 26 июля 2024
Ответ дляЛюблю порядок
Як правильно цього уникати?
Блін, треба було не робити той масаж,ніколи такого не було, а ним все лише гірше зробила. І пішла не до самоучки, а до реабілітолога, медика.
Барабан для дорослих• 26 июля 2024
Ответ дляДавно без алко
Який у неї тиск? Я б рекомендувала поговорити з кардіологом щодо добового монітооингу сердечно- судинної системи, також з гінекологом -ендокринологом. Таке бувае часто у дівчат через статеві гормони, бо все в організмі пов´язане.
Вегето- соматоформні реакції налице. Тому, причину треба шукати.
Барабан для дорослих• 26 июля 2024
Ответ дляКурочка
🤯 Ви вважаете це нормою?
Курочка• 26 июля 2024
Ответ дляБарабан для дорослих
🤯 Ви вважаете це нормою?
Що саме?
Барабан для дорослих• 26 июля 2024
Що у дочки такі високі цифри тиску в моменти страху і хвилювння. Це зафіксовано у кабінеті лікаря , чи ви так перебільшуєте?