Процедура призначена на серпень. Як людина почувається потім, скільки часу займає відновлення? Чи можна планувати поїздку після і за скільки днів чи тижнів? Треба зараз брати квитки на потяги, намагаюсь спланувати, на коли саме можна.
Сизоока бестія• 26 июля 2024
Ответ дляВладина
Видають краплі - і їх вдома капати?
Да. Обязательно не пропускать
Сизоока бестія• 26 июля 2024
Ответ дляВладина
Ніби відшарування - плями з´явилися.
Если отслойка то вы бы были госпитализированы
Можете скинуть фото диагноза?
Сизоока бестія• 26 июля 2024
Режим: тяжёлое не поднимать, резко не наклонятся, бассейн, сауны, самолёты,все где перепады температуры и гравитации отменить