Тектологиня 80lv• 26 июля 2024

Я придираюсь, чи бивша свекруха зараза?)

А принципі у нас відношення більш менш після розлучення.... та і розлучилися ми 8 років тому.... малу вони давно не брали до себе,якщо вона приходила то на день... зараз літо вирішили на тиждень відправити її до тата вродіби все ок було.
Сьогодні донька дзвонить питає в мене чи можна ще на тиждень лишитись .... я кажу лишався якщо хочеш.. Вона спитала у бабушки, бабушка сказала що ні бо ти срач в кімнаті розвела і в постель не застеляєш😁. Хоча мала сказала що вчора прибрала в кімнаті,... но постель вона таки да не застеляє.
Р.s. бабушка на пенсії сидить дома, нікуди не ходить бо хворі ноги.
Підліток 12 років.
Сплюшка• 26 июля 2024
Ответ дляДлинноНожка
та вже мабуть і не поїде до такої карги
Бабушка хоть вздохнет с облегчением!

ДлинноНожка• 26 июля 2024
настане час ,звернуться бабка чи її синочок до цієї дівчинки за допомогою ,а та візьме татка на тиждень і вижене потім зі словами ,що він нечепура і вона вже втомилася
ДлинноНожка• 26 июля 2024
Ответ дляСплюшка
Бабушка хоть вздохнет с облегчением!
бідося втомилася за тиждень з синочком своїм
ivareka• 26 июля 2024
если дочка хочет у бабушки остаться то она к ней хорошо относится, может бабушка хотела ее к порядку приучить и припугнула?
автор Тектологиня 80lv • 26 июля 2024
Ответ дляСплюшка
А надо это говорить в 12 лет? Вы серьезно? Элементарные правила порядка в доме.
Я вас напевно здивую но я не заселяю ліжко..і да підлітка треба нагадувати про прибирання постійно)))
Вона допомагала... казала що рвала квасолю...перебрала. помогала
Полуничка• 26 июля 2024
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Якби мама, тобто автор, хотіла, то попросила ділити обовʼязки ще 8 років тому, коли розлучились
Отож такий тато, що його треба просити бути татом
Шотуткоїться?• 26 июля 2024
Ответ дляДлинноНожка
ну і підгузки дитині не треба вже міняти і годувати теж .Треба ж якось ділити обов´язки, а не все на мамі .Тиждень за 8 років це ж стидоба, а не тато з бабцею
Ну годувати підлітка якраз треба знатно

Анна-6444• 26 июля 2024
Ответ дляТектологиня 80lv
Ну так вы сама к порядку равнодушны.
Шотуткоїться?• 26 июля 2024
Ответ дляТектологиня 80lv
Так тато там живе. І якби дитині сказали прибрати ліжко вона б прибрала... їй нічого тиждень не казали... і тато хай ьи навчив застелять... якщо мама не навчила... безсовісні.
Ну як це ’якби сказали’? Їй же не 5 років. 12 вже. І так має розуміти, що ліжко має бути застелене, зуби почищені і ввечері в душ обов´язково.
ДлинноНожка• 26 июля 2024
Ответ дляШотуткоїться?
Ну годувати підлітка якраз треба знатно
дивлячись якого ,моя бутери-овочі їсть тільки ,а подружки її повітря тільки .У будь якому випадку дитина не на стару бабцю залишена була ,а там її тато рідний живе і саме він винен дитині
Блискавка• 26 июля 2024
Ответ дляСплюшка
Бабушка хоть вздохнет с облегчением!
Бабушка наверно устала за сыном ухаживать. Пусть отдыхает, все равно благодарности не будет
Борода• 26 июля 2024
Мля… а мене до бабусі 15 років підряд відправляли га все літо і вона мені готувала я
К в ол інклюзів , піду помолюся за неї , свята людина
Блондинка в Законе• 26 июля 2024
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Підтримую. Людина стара та хвора, а їй підлітка підкинули. Воно може і не такий вже срач, і ліжко те не застане не критично, але бабка просто до такого не звикла і стомлюється від того.
Ну, дитина наче до батька поїхала,з яким теоретично могла би жити взагалі чи бодай половину часу. А от що той батько скинув власну дитину на пенсіонерку - то пенсіонерка його таким виховала
які питання до автора теми?
Dark lady• 26 июля 2024
Ответ дляСплюшка
Бабушка находится в доме внучке, наводит у нее беспорядки?
А внимания ребенку не надо уделять ? Неделя пребывания за 8 лет отсутствия это так много?
Прикуси Язика• 26 июля 2024
Якщо дитина хоче залишитися,тоді все гаразд.
Робот Вертер• 26 июля 2024
Ответ дляСплюшка
Что значит заслужили? Ну, пусть не ездит к ней, какие проблемы?
Тем более бабушка с больными ногами. Ей явно тяжело наводить порядки после девочки. А ребенок, судя по постам автора, к порядку не приучена.
А папа, стесняюсь спросить , там для мебели, он может и убрать за дочерью за 8 лет
автор Тектологиня 80lv • 26 июля 2024
Ответ дляРобот Вертер
Ну так виходить.. Я впевнена якби їй сказали що прибери чи допомогли вона б це зробила.... просто це підлітки і їм треба нагадувати....
Майская киска• 27 июля 2024
Треба було спитати чому тато ще й досі не навчив доньку прибиратися та заправляти ліжко.
Сплюшка• 27 июля 2024
Ответ дляРобот Вертер
Убрать за 12-летним подростком? А попу ей не нужно еще вытирать?