Тектологиня 80lv• 26 июля 2024
Я придираюсь, чи бивша свекруха зараза?)
А принципі у нас відношення більш менш після розлучення.... та і розлучилися ми 8 років тому.... малу вони давно не брали до себе,якщо вона приходила то на день... зараз літо вирішили на тиждень відправити її до тата вродіби все ок було.
Сьогодні донька дзвонить питає в мене чи можна ще на тиждень лишитись .... я кажу лишався якщо хочеш.. Вона спитала у бабушки, бабушка сказала що ні бо ти срач в кімнаті розвела і в постель не застеляєш😁. Хоча мала сказала що вчора прибрала в кімнаті,... но постель вона таки да не застеляє.
Р.s. бабушка на пенсії сидить дома, нікуди не ходить бо хворі ноги.
Підліток 12 років.
ДлинноНожка• 26 июля 2024
Дитина в такому віці вже ,що має сама зробити висновки стосовно бабці
ДлинноНожка• 26 июля 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Дайте свекрови покоя.
дійсно,тиждень за 8 років то забагато .Нехай відпочине бідна і син її
Ро30BbIu_CJIoHuK• 26 июля 2024
Ну діти вони такі, срач їм розвести на раз-два. А бабця просто не звикла до такого.
І взагалі то не дитині треба дозволяти, а спитати літню жінку, чи готова вона ще тиждень бачити онучку. Авторе, вона ні вам ні вашій дитині нічого не винна. Тим більш, що довго не спілкувалась з дитиною, не звична до неї
Виниловая пластинка• 26 июля 2024
Вам с бухты Барахты на неделю родственника ребенка, племянника например, Вы бы радовались, что он ещё на неделю хочет остаться? А люди в возрасте говорят , что думают. Не расшаркиваются в реверансах. Гости хороши 3 дня. Остальное по обоюдному желанию.
ДлинноНожка• 26 июля 2024
відправили ж дитину до тата ,мабуть разом живе .А є батьки котрі 50 на 50 обов´язки ділять ....
Ро30BbIu_CJIoHuK• 26 июля 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
Підтримую. Людина стара та хвора, а їй підлітка підкинули. Воно може і не такий вже срач, і ліжко те не застане не критично, але бабка просто до такого не звикла і стомлюється від того.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 26 июля 2024
Ответ дляДлинноНожка
Тато напевно на роботі увесь день. Та й взагалі їм пофіг, що ліжко не застане та фантик від цукерки валяється. Вони простіше підлітків сприймають
ДлинноНожка• 26 июля 2024
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
ну і підгузки дитині не треба вже міняти і годувати теж .Треба ж якось ділити обов´язки, а не все на мамі .Тиждень за 8 років це ж стидоба, а не тато з бабцею
Тектологиня 80lv
• 26 июля 2024
Ответ дляДлинноНожка
Так тато там живе. І якби дитині сказали прибрати ліжко вона б прибрала... їй нічого тиждень не казали... і тато хай ьи навчив застелять... якщо мама не навчила... безсовісні.
ДлинноНожка• 26 июля 2024
Ответ дляТектологиня 80lv
Вже найважче ви пройшли з дитиною,тепер робіть висновки і донька теж .Сумно якщо такі безсовісні родичі будуть потім щось вимагати з дитини коли та виросте
Тектологиня 80lv
• 26 июля 2024
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
А мама ви думаєте не на роботі??? Я теж на 8.00 на роботу і до 17.00 працюю
Ро30BbIu_CJIoHuK• 26 июля 2024
Ответ дляДлинноНожка
Якби мама, тобто автор, хотіла, то попросила ділити обовʼязки ще 8 років тому, коли розлучились
ДлинноНожка• 26 июля 2024
Ответ дляТектологиня 80lv
мама не рахується ,маму не шкода .Оно мамина царапка нездатна час з дитиною провести і так нахабно відмовили дівчинці
Ро30BbIu_CJIoHuK• 26 июля 2024
Ответ дляТектологиня 80lv
Ви вчора пішли працювати? Треба було 8 років тому про це казати. А зараз вже пізно. Хоч як не крути, а дитина бабці рідна лише юридично
Тектологиня 80lv
• 26 июля 2024
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Трохи образливо не думала що воно так))) ну я її залишала раніше частіше.... потім трохи рідше.. а потім мала ходила день побула і все тобто з ночівлю не залишалась на ніч
Сплюшка• 26 июля 2024
Ответ дляДлинноНожка
Девочка уже в таком возрасте, что может уже и помочь в чем-то бабушке.
ДлинноНожка• 26 июля 2024
Ответ дляСплюшка
ну такі бабці ,що тиждень проводять з онукою за 8 років потім і вимагають поваги і допомоги ..а чи заслужили ?де вони були коли їй треба була допомога
Сплюшка• 26 июля 2024
Ответ дляДлинноНожка
Так и у ребенка в 12 лет долдны быть какие-то оьязанности. И правила чужого дома следует соблюдать.
Сплюшка• 26 июля 2024
Ответ дляТектологиня 80lv
А надо это говорить в 12 лет? Вы серьезно? Элементарные правила порядка в доме.
ДлинноНожка• 26 июля 2024
Ответ дляСплюшка
отож ...чужого будинка .Чужі люди там і живуть (((сумно за дівчину ,їй мабуть дуже образливо було почути що тата з бабцею вистачило тільки на тиждень за всі ці роки
Сплюшка• 26 июля 2024
Ответ дляТектологиня 80lv
А потгм приходите и наводите порядки после дочери?
ДлинноНожка• 26 июля 2024
піду подзвоню свекрусі.виявляється мені ще дуже повезло .Бо дідусь з бабусею не кажуть їй ,що їх дім чужий чи вони її не чекають
Сплюшка• 26 июля 2024
Ответ дляДлинноНожка
Что значит заслужили? Ну, пусть не ездит к ней, какие проблемы?
Тем более бабушка с больными ногами. Ей явно тяжело наводить порядки после девочки. А ребенок, судя по постам автора, к порядку не приучена.
Сплюшка• 26 июля 2024
Ответ дляDark lady
А бабушка чем-то девочке помогала?
Бабушка находится в доме внучке, наводит у нее беспорядки?
ДлинноНожка• 26 июля 2024
Ответ дляСплюшка
та вже мабуть і не поїде до такої карги
Сплюшка• 26 июля 2024
Ответ дляДлинноНожка
Мне больше жаль бабушку в этой ситуации, а не великовозрастную барышню, которая ни к чему не приучена.
Полуничка• 26 июля 2024
Бабця - старша жінка з хворими ногами. І, здається, побут на ній.
Тато дитини - так собі тато та син. І то є коренем проблеми