Библиотекарь• 27 июля 2024
Ремонт, підлогове покриття
Дівчата підкажіть, робимо ремонт, довго збирались, планувала на підлогу керамограніт, а дизайнер наполягає на кварцвінілі. Як він себе веде, наприклад коридор, кухня, якщо там поли миються кожного дня, в мене сумніви, що кварцвініл не поступається плитці, але зараз дивлюсь, то ремонти кругом з кварцвінілом, одним полотном по всій підлозі. Прямо так ремонтники його розхвалюють, а як воно насправді при експлуатації звичайною родиною, з брудом, дітьми і т. д.???
Я не в теме• 27 июля 2024
Послушаю.... Я интересовалась года 3-4 назад помню что дорого и работа и сам материал. Поэтому плитку положили
АБВГДэшница• 27 июля 2024
У меня санузлы и прихожая керамогранит, а остальной пол винил.
Мне нравится и то и то.
АБВГДэшница• 27 июля 2024
Ответ дляЛасковая_львица
Тяжело мыть пол ,не скользит
Глубокие царапины с острыми краями
Вы про кварцвинил?
У меня гладкий скользкий, легко мыть. И царапина за два года только одна с самого начала когда диван заносили рабочие - совершенно не острые края.
Библиотекарь
• 27 июля 2024
Зараз навпаки ціна матеріала приблизно однакова, а от робота на кварцвініл значно дешевша. Саме цікаве прямо всі прораби кажуть навіщо вам та плитка, робіть кварцвініл по всій квартирі. От прямо нав´язливо парять його. От сумніваюся що він в реальних умовах експлуатації ніяк не видозміниться, не поряпається і т. д.
Пополняю_Карму• 27 июля 2024
Делайте то к чему душа лежит. Кварцвинил бывает разного качества и вид тоже разный. Есть такой что очень сильно царапается, есть устойчивый к царапинам. Но как бы и кто бы его не расхваливал, для меня это все равно тот же линолеум, но поданый под новым соусом за дурные деньги.
Библиотекарь
• 27 июля 2024
Ответ дляyer
плитка краще смотриться на кухні, чим кварц. кварц тілтки в кімнати йде. якщо пролити відро води то кварцу хана може бути
Так я так і хочу, кухню, коридор, санвузли плиткою, а кімнати тим вінілом, а ремонтники, різні бригади і різні люди, як один, усі наполягають, що зараз кругом ложать кварцвініл. Типу такий він невбиваємий, ні води не боїться і на теплу підлогу можна.
Библиотекарь
• 27 июля 2024
Ответ дляПополняю_Карму
О, от в мене таке саме відчуття, навіть не лінолеум, а ще до того такими плитками квадратними робили підлоги в совдеповських квартирах, тільки це вже більш сучасне, може інша якість, але от не визиває довіри і немає ж досвіду в кого він років 10 лежить
Библиотекарь
• 27 июля 2024
От хочеться відгуки від реальних людей хто собі його поклав, чи воно реально таке добре, як його нахвалюють
Пополняю_Карму• 27 июля 2024
Ответ дляБиблиотекарь
Моя сусідка кварцвінілом оздоблювала стіну в прихожій, як же він воняв. Але через деякий час вивітрився. З теплою підлогою я би синтетичні матеріали взагалі би не клала.
Библиотекарь
• 27 июля 2024
Ответ дляПополняю_Карму
Оо, дякую за відповідь, ваша правда
АБВГДэшница• 27 июля 2024
Ответ дляБиблиотекарь
Мне очень нравится, но он не подходит под теплый пол поэтому в санузлах и прихожей плитка.
И чтоб пол был в единый уровень мы нанимали человека с машинкой для счесывания пола в этих местах, потому что хотя мы и нашли самый толстый винил из возможных но он все равно меньше чем плитка
Библиотекарь
• 27 июля 2024
Ответ дляАБВГДэшница
Дякую, цінні реальні відповіді, хто вже стикнувся з цим
Ласковая_львица• 27 июля 2024
Ответ дляБиблиотекарь
Линолеум за много денег
Катерина-818d• 15 августа 2024
Дівчата, я теж нещодавно стояла перед вибором підлоги для свого будинку, і у нас було схоже питання – керамограніт чи кварцвініл. Спочатку теж сумнівалася, але після консультацій з кількома майстрами і перевірки відгуків, вирішили спробувати кварцвініл.
У нас вдома теж багато руху, діти бігають, часто миємо підлогу. Можу сказати, що кварцвініл виявився дуже практичним: він не ковзає, легко миється, і поки що виглядає як новий навіть після інтенсивного використання. Одним полотном по всій підлозі виглядає дуже стильно, і немає швів, де б міг накопичуватися бруд.
Щодо вашого ремонту, раджу також звернути увагу на матеріали, які будуть потрібні для інших частин будинку. Наприклад, якщо ви плануєте щось робити з дерев´яних брусів або палетів, рекомендую зв´язатися з TPI Київ, ось їх контакти: . Вони займаються виготовленням якісних дерев´яних матеріалів, що може бути корисним для будь-яких додаткових робіт або декору.