Парова машина• 29 июля 2024
Яку фразу вам казали вчителі у школі, яку ви до сих пір памятаєте?
Сяду на шию, дорого!• 29 июля 2024
Зачем он тебе, ты же такая хорошая девочка.
И была она права, дороги разошлись
Свисток ля-минор• 29 июля 2024
Хто не зрозумів після уроків за долари, якщо ти обізяна то обізяною і залишишся
Пешеходик• 29 июля 2024
Без бумажки - ты букашка, а с бумажкой - человек. Это наша куратор в универе по поводу справок)
Сяду на шию, дорого!• 29 июля 2024
А ещё в университете на первой паре препод сказала, что или учитесь хорошо, или сухари вкусные делать учитесь))
SantaMonika• 29 июля 2024
Перший раз пояснюють для розумних
Другий - для неуважних
Третій - для тупих
Другий - для неуважних
Третій - для тупих
сладкий_ноябрь• 29 июля 2024
Будь, небудь, казна, хтозна пишеться через дефіс 😂😂😂😂
Памʼятаю взагалі добре лише двох вчителів, а в цілому самі найкращі спогади. Негативу не памʼятаю зовсім.
Ждушечка• 29 июля 2024
Перед смертью не надышишься
Вы что?Пробирочные?
У вас як не понос,то золотуха
Вы что?Пробирочные?
У вас як не понос,то золотуха
Коко На Страже• 29 июля 2024
Фізик у мовній гімназії потерпав від нашої тупості))
Казав: О, пєрєводчікі…сліпих через дорогу…
Питав: Якби можна було обрати, ви б що хотіли, мішок розуму, чи мішок золота? Ну да…
Кому чого не хватає…
Ждушечка• 29 июля 2024
Ответ дляВеселуха Муха
МАркетинг, а не маркЕтинг! - это уже в университете.
О,да
Блакитна устриця• 29 июля 2024
Дурне поїхало в турне - короночка вчительки англійської, вона класний вчитель)
Печальки.нет• 29 июля 2024
1. Завжди давай списувати, але сам ніколи не списуй.
2. Ви витратили цілих 45 хвилин життя ні на що (вчителька була на нараді весь урок, без заміни).
Щас ухожу• 29 июля 2024
Про мене казали у вчительській - це та N., що письмові уроки робить на усних, а усні - на перервах?
Вічний двигун• 29 июля 2024
’я чувствую себя лишь мальчиком, играющим на морском берегу и развлекающимся тем, что нахожу время от времени более гладкий камешек или красивую раковину, в то время как огромный океан истины лежит передо мной неоткрытым’
Учитель математики повторял это почти после каждого урока, чудесный учитель и человек❤
Глас_Народа• 29 июля 2024
Не мені казали, але добре памʼятаю. Ми ходили на НВП разом з хлопцями, строєва підготовка і все таке. Так ось вчитель періодично казав підчас построєнія «что ты чешешься, потом почешешься». Більше 20 років пройшло як ми закінчили школу, а ми з однокласниками досі сміємось з тих слів