Непонятно• 16 ноября в 12:04

Як подякувати репетитору наприкінці року, щоб це виглядало щиро, а не формально?

Марфа Українівна• 16 ноября в 12:05
Щиро дякую!
сладкий_ноябрь• 16 ноября в 12:06
Дитина дякує, ви теж.
:))
Чи він з вашоб дитиною безкоштовно займається?
Лепешечка• 16 ноября в 12:08
Дуже щиро, а не формально, вам дякую! (И глубокий поклон)
Зам. зав. Анонима• 16 ноября в 12:08
Переспіть з ним.
ФсеСама• 16 ноября в 12:08
Моя донька на деякі свята купує цукерки, або блокнот і чашку.
Копирайторша• 16 ноября в 12:10
Цукерки, чай, сувенір, чашка чи щось типу набору
Мені таке дарували
Аліса-90ae• 16 ноября в 12:12
Сльозу пустить
Сусідка зверху• 16 ноября в 12:14
Мне цветы приносят( летом)
Зимой вино и конфеты
НетЕщеНаверное• 16 ноября в 12:18
А які ваші можливості? Скільки конкретно ви можете/хочете витратити додатково на подяку ?

Формальна подяка - це як? подяка словами, вербально? Чи листівка? Ви трошки загадково пишете
Однозначная• 16 ноября в 12:22
Я репетитор. Ничего не дарят. Лет 15 назад дарили сувениры, шампанское, открытки,шоколадки
13чудоСВЕТА• 16 ноября в 12:35
Син дарував квіти в горщику. Чи день вчителя був чи інше свято, не пам´ятаю. У кінці навчального року нічого не дарували.
Неправдиша• 16 ноября в 12:51
Лучшая благодарность это рекомендация репетитора следующим поколениям учеников.
Уходите вы, но за вами приходят дети друзей, знакомых, ваши младшие дети.
BANKa_medu• 22 ноября в 17:31
Краще не робити подарунків, це буває незручно для репетитора