Всім шампаньського• 29 июля 2024
Колега різко припинив зі мною товаришувати на роботі, дуже неприємно. Що робити?
Зовсім недавно працюю, подружилась із колегою, який дуже любить спілкування.
Він спілкується з усіма.
А зі мною тепер ні . Різко став уникати, привітається і все.
Я не розумію, що сталось. Вже звикла(. А тут.
Він спілкується з усіма.
Всім шампаньського
• 29 июля 2024
Ответ дляКучерявочка
Так спитайте прямо, я бачу ти мене уникаєш/ігноруєш? Що сталося? Бо я не розумію чого ти так поводився, ми ж тобою добре спілкувалися
Та просто щоб це не було як претензія
Він же мені не друг/брат/сват щоб щось вимагати 😅
Подумає що припарена якась
ТочноБудет• 29 июля 2024
Автор, вас пізнали у спілкуванні більш тісно і зрозуміли що можливо ви не підходите для більш тісного спілкування. Причин може бути забагато.Вам потрібна причина ? А якщо вона поважна і інша людина не хоче вас образити ? У вас немає іншого кола спілкування ?Пам´ятайте, що робота - не те місце, де треба багато про себе розказувати. Або пліткувати про інших.
вы ему, крепко не равнодушна ,,,
что то его обидело , даже вызвало ревность ,,,
если бы просто сплетни, пересуды , безразличный, равнодушный компанейский знакомый сказал бы сразу ,,,
слушай, а про тебя , а о тебе уже, что ты ,,, три семьи развела , ребенка в интернат , недостача полмиллиона на прошлой работе ,,,
вы ему не безразличны ,,,
Холодная каша• 29 июля 2024
Може бути міліон варіантів:
Якісь особисті проблеми
Ви невдало пожартували і образили
Десь по роботі пішла коса на камінь
Хтось на вас щось наговорив
Йому приснився сон що ви кінь в пальто.
Ну, блііін, ми тут не вгадаємо. Час покаже
Якісь особисті проблеми
Ви невдало пожартували і образили
Десь по роботі пішла коса на камінь
Хтось на вас щось наговорив
Йому приснився сон що ви кінь в пальто.
Кучерявочка• 29 июля 2024
Ответ дляВсім шампаньського
Та просто щоб це не було як претензія
Подумає що припарена якась
Так ви без претензій та агресії питайте, мов Дмитро, я тебе часом нічим не образила, бо бачу ти не хочеш зі мною як раніше спілкуватися, я не нічого не розумію. То що він там собі подумає, то вже його проблеми. Можливо йому на вас наговорили, чи ви ненароком щось бовкнули, без зайвої думки і його то образило. Як разом працювати, то краще одразу все вирішити, щоб потім за вашою спиною ніяких пліток і пасок в колеса не було. У мене раз було, що мені одна людина, наговорила на іншу, в досить важливому для мене питанні, я спочатку супер зла була, заспокоїлися, пішла до тої людини і спокійно спитала, мов ми домовлялися про одне, тепер от ти проти, він в якому сенсі, я як є все розповіда, навіть перепису показала, він в шоці був. Просто одній жінці скучно було чи що з нею не так, то вона від себе дурні вигадала. Все вирішили, обговорили. Він тій жінці при мені набрав, мов якого біса, вона мов вона(я) не так зрозуміла, вона не знала, що я показала листування в меседжері.
Кидстаффовна• 29 июля 2024
Ответ дляВсім шампаньського
Питала, відвертається і мовчить
Відвертається? А що далі? Йде собі чи стоїть до Вас спиною?
Дивна ситуація. Я спочатку подумала, що колеги почали жартувати про ваше тісне спілкування, а він не хоче, щоб думали про вас як про пару.
Але якщо він відвертається, то або він образився, або ви його дуже дістали.
Всім шампаньського
• 29 июля 2024
Ответ дляКидстаффовна
Я йому розповідала про своїх чоловіків і він бачив як мені пишуть
Після цього змінився на 180
Йосип_молодий• 29 июля 2024
Ответ дляВсім шампаньського
Після цього змінився на 180
С какой целью?
Манка Я• 24 августа 2024
Ответ дляВсім шампаньського
Так він з усіма спілкується, крім мене
І нафік він вам здався? Ігноруйте теж. Спілкуйтесь з іншими
Файна_зупка• 28 августа 2024
На кофе с сыновьями хожу, с подругами на пиво и другие веселые напитки, подруг много
Небалувана Галя• 31 августа 2024
Може ви йому сподобались і він вирішив дистанціюватись бо Ви вивалили йому список своїх залицяльників.