Xtos• 30 июля 2024

Панічна атака, що робити?( відволічіть може

Накрутила себе дуже. Так накрило ввечері шо піпєц, 5 годин тому випила гідазепам - не взяло. Зараз випила ще один. Дуже довго тримає ця тривога і не відпускає, як в телефоні заліпну - то легшає, очі закриваються. Намагаюсь заснути - знову накриває, відчуття шо я - не я, шо я божеволію , мʼязи дьоргає (здоровий глузд улєтучівається)
Я розумію шо це тупо, але нічого не можу вдіяти. Вперше за довгий час в мене такє
brightFuture• 30 июля 2024

Попробуйте включить.
У меня даже сын любит под нее засыпать

nikolayev• 30 июля 2024
У нас, холодно очень. Сейчас проснулась, на даче, тоже думаю, что я тут делаю, я не я
Но ночь красивая. Месяц яркий, звезды, как в мултфильме))
автор Xtos • 30 июля 2024
Ответ дляnikolayev
Мені б зараз теж прокинутись на дачі..)
nikolayev• 30 июля 2024
Ответ дляXtos
Мені б зараз теж прокинутись на дачі..)
Ничего тут хорошего. У нас авария, воды нет, и ещё три дня не будет.
А так, было бы хорошо. Но вечно что то идёт не по плану.