Спішу - перекидаюсь• 30 июля 2024

Что делать если тяжело на душе

Нет покоя душевного, очень тяжело,как плитой придавило
Королева краси• 30 июля 2024
у всех так

Папина дочка• 30 июля 2024
Вы не одна...
Конфиденциальность• 30 июля 2024
И я так , вот сейчас лежу , только пришла и не ела, не тянет, просто лежу, телефон смотрю. И с окно на солнце 🌞. Все. Пустота, апатия
Малявка ще та• 30 июля 2024
Поспать и съесть тортик
Natalia505• 30 июля 2024
Варіантів масса.
Працювати, кохати, читати, кричати, плакати,бухати, допомагати, творити щось гарне, смачне чи корисне... Список величезний. Тільки не лежіть, це прірва.В мене перший варіант.
Хейзел• 30 июля 2024
Психотерапевт или психиатр. Или таролог. Каждому свое. Я на антидепрессантах почти год, сама для себя изучила таро (в магию не верю, но у них есть какая-то способность хорошо подытожить мысли, которые в голове кашей). И вроде вошла в ремиссию. А вообще у всех сейчас такое подавленное состояние, надо искать в себе какие-то остатки сил.
А я нівроку• 30 июля 2024
Саундхілінг, медитація, дошки садху, ретрит і т д. Навчитися чомусь новому(переключити думки). По ацювати фізично: в голоді, шиття, робити ремонт
автор Спішу - перекидаюсь • 30 июля 2024
Ответ дляА я нівроку
Не могу ничего учить, ноль концентрации, память не работает. Что ещё больше бесит .
Володарка мрій• 30 июля 2024
Пісня така є:
’ Лікарі кажуть, що це депресія,
Мама каже, що я лінива’
Автор, це складно, піднімати жопу, але фізична праця+ спорт дуже допомагають.
Але страждати набагато легше.

ЯблокоРаздора• 30 июля 2024
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Фізична праця допоможе.
Язикувата Хвеська• 30 июля 2024
тоже самое автор ,всё вышеописанное- помогает ненадолго. Вот к психотерапевту еще не ходила..правда
Тоскующая• 30 июля 2024
У меня тоже так,и это я ещё антидепрессанты пью.
Natalia505• 30 июля 2024
В мене автор, мабуть тонни яблук в цьому році. Я вже планую як на них можна гроші заробляти, зараз маю копійки. Але треба буде трохи вкластись. Є багато людей які в моєму стані, в моїй шкірі опустили руки. Це розкіш. Маючи все, не мають бажання жити. Ви маєте обирати ціль і йти до неї. Будь що, якщо ви боєць. Ціль вас стимулює.
Мудробаба• 30 июля 2024
Решить проблему, которая на вас давит или отвлечься. Выше уйма вариантов, как это сделать.
А я нівроку• 30 июля 2024
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Крок за кроком, треба.