Анонім Завгосп• 02 августа 2024
Сон, секс із хлопцем який вчинив суїцид
Що означає ? Ми з ним при житті декілька разів спілкувалися , були як друзі я йому подобалась …
Вже років 5 тому він вчинив суїцид, про нього не думала , а тут таке ((( як наяву , що це може означати ?
Анонім Завгосп
• 02 августа 2024
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Вам не хватає вражень а реальному житті
Але причому тут саме він ?(( Мені і страшно і гидко , сон настільки реальний ((( якщо що я заміжня вже 13 років
Анонім Завгосп
• 02 августа 2024
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Чому вчинив самогубство?
Поняття не маю
Одна_на_всей_планете• 02 августа 2024
Ответ дляАнонім Завгосп
Поняття не маю
У нас таке рідкість якщо чесно.
Знаю чоловіків, які заради дівчини робили собі обрізання, але щоб вкорочували собі віку - нонсенс.
Викасикрет• 02 августа 2024
Вы вляпаетесь в неприятности, причём по своей инициативе и опозоритесь при этом. Вот к чему этот сон