Стрекоза любви• 03 августа 2024

Як думаєте, сьогоднішні вдалі влучання по аеродрому це дрони чи F-16?

rybka21• 03 августа 2024
Ответ дляFilomena
Вчора втопили підводного човна💃💃💃
і чотири пускових тріумф С 400

LudaSHS• 03 августа 2024
Много очагов ☝️. https://www.facebook.com/share/p/eFkZMpNRc5tgY4oU/...
LudaSHS• 03 августа 2024
--Помимо подводной лодки
----Триумф с-400
Ночью было
---/Аэродромы в Морозовске и Миллерово, склады в Каменском районе Ростовской области.

-- в Орловской области два неумело подавленных РЭБ беспилотника влетели в многоэтажки.
В Морозовске местные пишут о продолжающейся детонации. Кроме того, горят резервуары с топливом в Морозовске
---- у хутора Астахов в Каменском районе - комбинат «Атлас» Росрезерва
--/Нефтебаза в Губенске Белгородской области.

Фиолетовые могут ставить как болит голова от всего этого!
автор Стрекоза любви • 03 августа 2024
Ответ дляLudaSHS
--Помимо подводной лодки
----Триумф с-400
Ночью было

Вдала операція. Побільше б таких.
rybka21• 03 августа 2024
шмєкінці запрошують бєлоусова на екскурсію до себе
цікаво, чи дочекаються
LudaSHS• 03 августа 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Вдала операція. Побільше б таких.
Еще то корыто «Ростов-на-Дону», носитель Калибров
И он утонул.. ай
чаревна• 03 августа 2024
Не знаю о чем вы, но очень рада этому
.
Сили оборони України завдали ударів по підводному човну та зенітному ракетному комплексу С-400 ворога в тимчасово окупованому Криму, - Генштаб

Так, за підтвердженою інформацією вчора підрозділами ракетних військ, у взаємодії з підрозділами Військово-Морських Сил Збройних Сил України суттєво пошкоджено 4 пускові установки ЗРК ’Тріумф’.

Також в порту Севастополя успішно уражено підводний човен чорноморського флоту рф ’Ростов-на-Дону’.
В результаті влучання човен затонув на місці.
rybka21• 03 августа 2024
Ответ длячаревна
Не знаю о чем вы, но очень рада этому
.

ми про це
дивитись повністю. дуже красівоє
https://t.me/severodonetsk1934/66005
Renesmeе 16• 03 августа 2024
Ответ дляLudaSHS
--Помимо подводной лодки
----Триумф с-400
Ночью было

У морозовську взагалі жахлива ніч, я читала їхній чат, там все місто не спало)). Отримали те що і хотіли, війну

LudaSHS• 03 августа 2024
Ответ дляRenesmeе 16
Да и видео было как долго оно детонировало и видео дронов.