Стрекоза любви• 03 августа 2024
Як думаєте, сьогоднішні вдалі влучання по аеродрому це дрони чи F-16?
--Помимо подводной лодки
----Триумф с-400
Ночью было
---/Аэродромы в Морозовске и Миллерово, склады в Каменском районе Ростовской области.
-- в Орловской области два неумело подавленных РЭБ беспилотника влетели в многоэтажки.
В Морозовске местные пишут о продолжающейся детонации. Кроме того, горят резервуары с топливом в Морозовске
---- у хутора Астахов в Каменском районе - комбинат «Атлас» Росрезерва
--/Нефтебаза в Губенске Белгородской области.
Фиолетовые могут ставить как болит голова от всего этого!
----Триумф с-400
Ночью было
Ответ дляLudaSHS
--Помимо подводной лодки
----Триумф с-400
Ночью было
----Триумф с-400
Ночью было
Вдала операція. Побільше б таких.
Не знаю о чем вы, но очень рада этому
.
Сили оборони України завдали ударів по підводному човну та зенітному ракетному комплексу С-400 ворога в тимчасово окупованому Криму, - Генштаб
Так, за підтвердженою інформацією вчора підрозділами ракетних військ, у взаємодії з підрозділами Військово-Морських Сил Збройних Сил України суттєво пошкоджено 4 пускові установки ЗРК ’Тріумф’.
Також в порту Севастополя успішно уражено підводний човен чорноморського флоту рф ’Ростов-на-Дону’.
В результаті влучання човен затонув на місці.
.
Ответ длячаревна
Не знаю о чем вы, но очень рада этому
.
ми про це
дивитись повністю. дуже красівоє
Renesmeе 16• 03 августа 2024
Ответ дляLudaSHS
--Помимо подводной лодки
----Триумф с-400
Ночью было
----Триумф с-400
Ночью было
У морозовську взагалі жахлива ніч, я читала їхній чат, там все місто не спало)). Отримали те що і хотіли, війну